Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi pénzt vinnél ajándékba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt vinnél ajándékba egy ilyen esküvőre?

Figyelt kérdés
Lesz délutáni vendégfogadás, kikérő, szabadtéri polgári esküvő, utána meg templomi is. A lagzi egy kastélyban lesz, elég puccos hely, fejenként biztos benne van 15-20 ezerben a vacsi és az ital (korlátlan fogyasztás mindenből).
2014. márc. 9. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Amennyi keretem van ra es abszolut nem szamitana az osszegnel hogy hol van a lagzi es milyen puccos.
2014. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, hogy mennyire közeli hozzátartozó a pár. Az, hogy milyen "programok" lesznek az lényegtelen.
2014. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Így van. Attól függ, ki az ifjú pár. Mármint közeli rokon, vagy távoli, vagy barát...

És persze amit a pénztárcám enged.

2014. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Az esküvő milyensége, és színonala nem határozza meg mennyot adok..

A kapcsolatom a párral,més a pénztárcám a mérvadó...

Az unokatesómnak, akikkel nagyon jőban vagyok 50-60-at adnék

Egy távolabbi unokatesónak, rokonnak 20-30-at ..2-en mennénk a férjemmel... Barátoknak 20-25 öt és valami aprőságot szoktunk adni

2014. márc. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, de attól kevesebbet adni amennyibe belekerül a kajád elég pofátlanság. Szóval én a 20-ast a részvételem árán felül adnám távoli rokonnak. Szal ha szerinted 20 a menü, és 20-at akarsz adni nekik, az 40. Szerintem igenis fontos mennyibe kerül az én megvendégelésem.. Ha az anyagi helyzetem nem engedi meg, és nem közvetlen közeli rokon, akkor pedig egészen egyszerűen nem megyek el.
2014. márc. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én magamból/magunkból indutam ki..

azért mert én luxus esküvőt akarok nem várom el a násznéptől, hogy az ő pénztárcájuk is olyan mély legyen mint az enyém.

Speciel mindenkinek megmondtuk, hogy annyi a lényeg, hogy ott legyenek, mert azért hívjuk meg, nem a az adott ajándék a lényeg..

Persze nekünk nem volt luxus esküvőnk sem, de belejött 1,4 M -ba(gyűrűk nélkül) (80 főre)

annak ellenére, hogy már előtte volt aki szabadkozott, hogy nem fog tudni adni (tudtuk, hiszen sajnos segélyeken élnek, 2 rokkantnyugdíjas, akit a lányuk becsapott, jelzálogot vett fel a házra, hogy majd fizeti... ez elmaradt 4 éve) több hasonló s akadt, mégis visszajött az esküvő ára, pedig mi maximum a felére gondoltunk kábé..


én úgy gondolom, hogy éppen minimálbér felett az írt összegeim messzemenőkig túltesznek a lehetőségeimen.

Én is kb úgy gondolom, hogy ajándék legyen a pénz, tehát jó, ha a költségek 0-ra jönnek ki, de

ha ő jégszobrot csokiszökőkutat, kastélyt akar, azt ne nekem mint vendég kelljen kifizetnem.

Hiszen ez az ő költségük

nem beszélve arról, hogy az esetek többségében, nekem még egy 10-15E az utazásom is, a szállás összegét viszont mindenen felül telibe ki szoktam fizetni..

2014. márc. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jah

4=6-os

2014. márc. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!