Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akiknél U alakú ültetés volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknél U alakú ültetés volt a lagzin, Ti hogyan oldottátok meg?

Figyelt kérdés

Kik ültek a főasztalnál?

Az egyik oldalon a Ti rokonaitok, a másik oldalon a párotok rokonai ültek? Vagy össze-vissza? Korosztályokat együtt ültettétek?

Szerintetek ez hogy lenne a legjobb?



2014. márc. 13. 12:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Most láttam itt előbb egy kérdést kiírva (nem én írtam ki) és ezzel kapcsolatban fogalmazódott meg bennem a kérdés.:)
2014. márc. 13. 12:01
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
pincérként a főasztalnál a menyasszony a völegegény mellettük a szülők az u résznél a testvérek közeli rokonok aztán a távolabbi. de ülhetnek vegyesen is.
2014. márc. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk nem volt kifejezett ültetési rend, és szerintem ez nagyon jó volt így, mindenki oda ült, ahová akart. :)

Egyedül a két tanú és a szülők helye volt meghatározva, mellettem a tanúm, és mellette a szüleim, a férjem oldalán ugyanígy. :)

Ja, és még volt külön gyerekasztal, az U alakú nagy asztal mellett. :)

2014. márc. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

igaz nem egészen U alak, volt, inkább E, mert U-ban nem fértek el...


fő asztal:

mi

tanúk (tesóm, sógorom)és a párjuk

örömszülők


Amúgy vegyesen, de nem szándékosan kevertük a náaznépet, hanem csoportokat ültettünk, akik jóban voltak..

és volt hogy egy csoport (5-6-8 fő mellett egy másik csoport a másikunk családjából volt .. ennek fő oka az volt, hogy a férjem édesapja(már nem él) családjából volt akit meghívtunk, de az anyósom családja hozzájuk sem szól, ,sőt egyenesen utálják őket a nagyapa konkrétan megkérdőjelezte, hogy meghívjuk őket, sőt, az anyósom is...

tehát nem volt egyszerű


külön volt egy rész ahol a fiatalok ültek (rokonok és barátok egyaránt) ennek nagy sikere volt



arra figyeltünk, hogy a gyerekesek gyerekesek közelében legyenek, akik jóban vannak azok üljenek együtt, akik kevésbé, azok távolabb..

Aztán a gyerekeket próbáltam úgy ültetni, hogy én tudtam, hogy a pincérek melyik oldalon fognak többet mozogni, mert megkérdeztem (dolgoztam felszolgálóként, tudom, hogy egyszerűbb ha nem kell külön a forró dolgokkal rájuk figyelni, kisebb az esély a balesetre)

plusz az idősebbeket a zenétől távolabb, a gyerekeket a lépcsőtől ajtótó távol, amennyire lehetett, hogy ne tudjanak szökni..

mert oké, hogy szülő figyeljen, de azért amennyire tudtam figyeltem rá..csak 15 gyerek volt

2014. márc. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Erre van kialakult protokoll szabály. Vőlegény jobb oldalán ül a menyasszony. Menyasszonytól jobbra vőlegény apja, utána anyja. Vőlegénytől balra menyassony anyja, majd apja, Utána menyassony és vőlegény oldalán a saját tanujuk, párjuk (nő a hozzá tartozó férfitól mindig jobbra), majd nagyszüleik, rokonok (ezen belül testvér és családja az elején), majd barátok.


Vacsora után már illik megbontani az ülésrendet egymás asztalaihoz átülni beszélgetni, megtáncoltatni férfiaknak a másik oldalon ülő nőket is.

2014. márc. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk U volt. A főasztalnál ülltünk mi, mellettem édesanyám, a férje és a húgom. A férjem mellett a húga, annak párja és a tanúja üllt. Egyik oldalon a férjem apukája és családja, és az én nagymamámnak a testvérei, a nagymamám és a dédim. Ezen az oldalon így jött ki. A testvéreket nem ültettem volna külön. A másik oldalon a "maradék". Mostohaanyám, a másik húgom és az unokatestvéreim, mellettük két barátunk üllt a párjaikkal. Sajnos csak úgy fértünk el, hogy a főasztal túloldalán is ülltek. Ott a férjem anyukája, a nagybátyám, a tanúm+a párja.

Szóval inkább ismerettség szerint ülltek. De csak a vacsoránál mert egyébként sok volt a mászkálás, beszélgetés, ismerkedés. Én konkrétan csak enni ülltem le.

2014. márc. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%

U-asztal volt, de nem volt ültetés, értelmes felnőtt rokonaink vannak, akik képesek maguktól helyet találni olyanok közelében, akikkel szívesen töltenek el egy éjszakát...

A szüleinket kértük, hogy üljenek mellénk, mellettük a tanúink ültek, mindenki más szabadon döntött.

2014. márc. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!