Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol vegyem az esküvői cipőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vegyem az esküvői cipőmet Budapesten? Olyan 10 000 körül szánok rá, kicsi sarokkal és szeretném, hogy kényelmes legyen.

Figyelt kérdés

2014. márc. 20. 09:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én az enyémet a Humanic-ban vettem, mondjuk 16.000-be került. De láttam nagyon szépeket 8-9.000-ért is.

Esetleg kínai üzletekbe is érdemes elnézni, ott is vannak szépek akár már 4-5.000-ért is, ha csak egy alkalomra kell, nem érdemes többet kiadni érte. :)

2014. márc. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

megmondom őszintén, hogy én az ázsia Centerben vettem

végigjártam az összes létező boltot kb Bp-en,a netet is átböngésztem

, 20-at szántam a cipőre, de csak (teljesen véletlenül, mert nem azért mentem) találtam meg azt amit kerestem (4 cm sarok, egyszerű, nem csicsás, nem szatén, nem strasszos fehér cipő)

mivel a menyecskeruhám piros fehér volt, fehér övvel, fehér hajdíszem volt, így a cipőm maradt..reggel 9-től egészen másnap reggel 5-ig viseltem(akkor váltottam mezitlábra)

2014. márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én a Deichmannban vettem, nem cipőt, hanem fehér szandált, július lévén volt 45 fok és úgy döntöttem, hogy nem fogok a cipőbe beleizzadni senki kedvéért. Jól nézett ki a szandál és valami 4 ezer ft volt.
2014. márc. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én a Reno-ban néztem a héten fehér cipőt, kettőt is találtam, ami jó lehet, kb. 11000 volt mindkettő
2014. márc. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

huhh OFF, de nekem is ugyanez lenne a kérdésem, szeretném figyelni a válaszokat :)

vki szóljon, ha talál! :)

Tamarisban vannak ilyenek? Vagy esetleg lesznek még a tavasszal/nyáron? (nekem ráér nyáron is venni)

2014. márc. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Tamarisban is láttam fehér cipőt, igaz elég magas sarokkal, így az árát nem néztem
2014. márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat szombat délelőtt bepróbálom a Nagykörutat. A RENOba mindneképpen bemegyek.

Elég kevés cipő jó rám, mert széles a lábfejem és magas.

2014. márc. 20. 21:56
 8/15 anonim válasza:
Kínaiba sokféle van és nem drága.....
2014. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kimentem az Ázsia centerbe tegnap és megtaláltam a cipőt 3500 Ft-ért.

Csak zárójelben teszem hozzá,hogy ugyanazt a cipőt 11 000 Ft-ért láttam a Nagykörút egyik üzletében.

2014. márc. 25. 13:51
 10/15 anonim ***** válasza:

bizony...


én 500ért tetettem rá csúszásgátlós sarkakat...(a lagzi helyszínén polírozott mészkő padló volt)

2014. márc. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!