Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vennétek nászéjszakára nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vennétek nászéjszakára nem fehér hálóinget?

Figyelt kérdés

Szép, elegáns, selyem, vagy szatén, esetleg csipke csodára gondoltam, de pl. az Intimissimi sajnos nem az én méretem.

Illetve ott csak színes volt, ami jó lett volna rám.


Webshopból hasonló okok miatt nem rendelnék.

Tudnátok olyan boltot mondani Pesten, ahol ilyesmit lehet kapni? És ahol nem néznek ki, mert nem XS-es méretem van?

(fazontól függően M, L-es méret kellene, mellben vagyok inkább sok)



2014. ápr. 18. 15:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
hát ott van még a kínai piac,de amúgy én lila csodában voltam a fehér nem elvárt dolog.A piac közelében van egy csak fehérnemű üzlet szép szetteket árulnak mindenfélét.
2014. ápr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Én felvenném a pirosat. :-)
2014. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

Semmiféle előírás nincs arra nézve, hogy, milyen hálóinget vegyél fel a nászéjszakádra ez már a 21. század nem nagyanyáink kora.


Mellesleg: ha fel is veszed gyanítom nem marad sokáig rajtad:))

2014. ápr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
na ja enyém fűzős volt és jó ha 5 percig rajtam maradt :D
2014. ápr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Az oké, hogy nem marad rajtam sokáig, de akkor is szeretném meglepni a leendő uramat :)

Fekete és piros szettem van otthon, azért gondoltam a fehérre. De akkor lehet, hogy nézek valami színeset.

2014. ápr. 18. 15:17
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
nálunk nem is volt nászéjszaka, összeesve begurultunk az ágyba :D
2014. ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
ott vannak még a sex shopok is, fantázia dús szettjeik vannak.És ízlésestől a vad kategóriáig
2014. ápr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%
Kényeg, hogy szexis legyen.
2014. ápr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%
Valentin fehérnemű, kifejezetten extra méretben utaznak. Nem olcsók, viszont csodálatos dolgaik vannak, H-I-J kosaras melltartótól elkezdve mindenféle. A Nyugatinál találod őket, de keress rájuk Facebookon is nyugodtan.
2014. ápr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%
:D én nem vettem egyáltalán semmilyen fehérneműt nászéjszakára :D bevált.
2014. ápr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!