Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Étteremben lagzi, kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Étteremben lagzi, kevés fővel, szerintetek jó így?

Figyelt kérdés

20-an leszünk,egy étterem egyik része lesz lefoglalva.

Nem szeretnék x személyes tálakat,abból mindig rengeteg marad,pazarlásnak gondolom.

Az étteremben van olyan lehetőség,hogy előre 2 héttel kiválasztunk kb 5 féle ételt,esküvő napján érkezünk pl 5kor,akkor mindenki leadja a rendelést,hogy abból a 10 féléből mit enne,és 7re elkészítik nekünk.így mindenki azt eszik amit akar,de mégsincs túlrendelve,mert mindenki egy adagot kap (nem kicsi adag),plussz egy levest,ami húsleves fixen.

Ezután sütemény,torta.

Szűk család,szóval nem gond kinézni 5 féle ételt,hogy mik azok,amiket szeretnek ők is.

Egyenlőre párom tud erről a lehetőségről,neki tetszik,illetve anyám,de ő ellenzi,merthogy "sok kaja kell,tálakon,legyen választék vacsora közben is".

Árban: 2 személyes tálak megpakolva megszokott dolgokkal 7ezer, ha mindenki külön rendel akkor 1300-2000/fő függően hogy mit kér(gyakorlatilag mintha csak szimplán bemennénk enni,azt kapjuk).

Szerintetek?



2014. máj. 5. 12:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Én annyiból az anyukádnak adok igazat, hogy senki sem egyforma étkű, nálunk 25 fő volt, ebből 10 minimum szeretett közben csipegetni.
2014. máj. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
És nem sütikből, hanem a tálakból. De ha ti így gondoljátok, akkor hajrá :)
2014. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Adag leves és nem kevés második fogás után nem elég csipegetni a sós és édes sütemények,aztán a torta?

Ráadásul nem lesz hajnalig lagzi,5-10-ig fogjuk bérelni a termet.

2014. máj. 5. 12:59
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
A tálakon sem szokott 5 féle ételnél több lenni... Szerintem jó lesz ez így, ahogy kitaláltátok.
2014. máj. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem jó ötlet, így mindenki azt ehet, amit szeret, nem a szokásos lagzis tálat.

És ha meg is lehet oldani, akkor miért ne.

2014. máj. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is ez a legjobb megoldás. Én is, a fiam is hasonlóan csinálta és nem volt sem résztvevő, sem kívülálló, akinek valami kifogása lett volna.
2014. máj. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Mi is kevesen voltunk és étlap szerint vacsiztunk. Az étterem rá akart beszélni minket is a tálakra, meg hogy gyorsabban elkészül, stb. stb. de nem kértük. Megoldották, mi meg addig nevetgéltünk, míg elkészültek. :) Nem szeretem én sem a tálakat és a felhajtást. Kényelmes, nyugodt, nevetgélős-beszélgetős este volt.
2014. máj. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Legutóbbi két esküvőn ahol voltam,tálazás volt,4 személyes tálak,50 fő kb,a végére a fele ott maradt,de minden széttúrkálva,azt már nem eszi meg senki,pazarlás.

És ugye a tálakon a megszokott dolgok vannak,rántott ilyen olyan hús,rántott zöldségek,grillezett hús,köretek.

Én azt szeretném,ha tényleg finom lenne a vacsora,nem mint egy átlag vasárnapi ebéd.

Igy megmutatom mindenkinek az étterem étlapját,és mindenki kiválaszt 2-3 szimpatikus ételt,abból összehozok párat,hogy legyen választék mindenkinek,így már egyszerűbb (minden vendég közeli családtag,illetve két barát,napi szintű kapcsolat)


Illetve még az ok,amiért ez szimpatikus: irtó finnyás vagyok,nem eszem meg azt,amit más már megfogott,megszurkált,hogy finom lehet-e,akkor se ha családtag (kivéve párom). (tudom,szakács is agyonfogdossa,de azt nem előttem teszi)

2014. máj. 5. 13:39
 9/17 anonim ***** válasza:
56%
mi Trófea jellegű étterembe mentünk vagyis 5000 ft/fő azt ehetett amit akart és amennyit akart.Ott minden svéd asztal szerűen ki van rakva a húst is te választod és helyben kisütik neked
2014. máj. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
Kevesen vagytok talakra. Sokkal kenyelmesebb sajat tanyerbol enni, sajat etelt, amit a pincer erem rak, mint masokon keresztul-kassul nyulkalni.
2014. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!