Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőn vendégként milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőn vendégként milyen ruhában jelentetek meg?

Figyelt kérdés
Én utoljára több min 10 éve voltam esküvőn és most tanácstalan vagyok ,mert augusztusra hivatalosak lettünk egyre . Milyet ajánlanátok (pl fekete vagy zöld színben ? 33 éves vagyok (bár kevesebbnek nézek ki :P ) ,dús kebleim vannak és nem vagyok magas (164cm) ,darázsderékkal sem rendelkezem ,van némi + -om deréktájon ,de abból még addig le lehet adni .. Nem szeretnék kosztümöt ,mert nem az én stílusom ! Már anyuka vagyok ,ezért túl kihívót ,testhez állót ,minit ,és a nagyon szolidat ,konzervatívat hanyagolnám .

2014. máj. 26. 06:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Egy semmi extra nyári ruha tökéletes választás.
2014. máj. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi ! Igen ,az is egy megoldás ... De én mégis alkalmiban gondolkodok ,hiszen amúgy sem árt ha van egy normális ,amiben ha alkalom úgy kívánja megjelenhetek .
2014. máj. 26. 06:59
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez a menyasszonytol függ, masodik. Engem pl nem zavarna se a fehér, se a piros, mivel nem fehér ruhám lesz es nem lesz menyecskeruhaja se. En fekete ruhát fogok viselni, de nem fog zavarni, ha esetleg valamelyik vendég szinten feketét választ.


Elso! Alkalmi rúghatnak akkor inkabb egy kosztüm ot javasolnék, azt ki lehet jobban hasznalni,

2014. máj. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy csinos, kényelmes nyári ruha a legjobb választás. Én híve vagyok lakodalomban olyan ruháknak amik has tájékon nem testhezállóak, mert még a karcsú nőknek is van egy kis pocakjuk amikor végig eszik a lagzis menüt. Táncolni pedig sokkal jobb nem behúzott hassal:-) Főleg ha videófelvétel is készül közben.
2014. máj. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Fekete alapon rózsamintás ruha (nagy rózsák).

Fazon: spagettipánt, mell alatt kötős, és kicsit retro-szoknyás (térd felett ért).

Nagyon kényelmes volt (főleg, mivel 40 fok), és elegáns. A vendégek 90%-a ilyesmiben volt, még a nászasszonyok is, szóval nem kell túlspirázni.


De olyat vegyél fel, amiben jól érzed magad, mert hiába elegáns a kosztüm, ha pl. belesülsz, vagy kényelmetlen.


Nekem a legfontosabb szempont a kényelem volt, alapból így válogattam (persze a minta is számított, de hiába volt beleszeretek-mintás, ha megőrültem tőle). Amúgy creamben vettem 3000-ért, és egy csomóan megdicsérték, hogy fú, honnan van, biztos jó drága volt. Hát, nem.

2014. máj. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én is esküvőre megyek a nyáron, olyan ruhát néztem ki, ami nyári ruha, de muszlin anyagból van. Szép, divatos, de elegáns is. Kínaiban nézz körül 4-5ezerért már találsz szépet:)
2014. máj. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! :-) Kínai részemről kizárva ,ott eleve kisebb méretezésűek a ruhák ,nekem mellesleg (!) nehéz dolgom van vásárlásnál ,ha tényleg olyan ruhát akarok találni ami jól áll és nem nyom le ,nem szűk mellben . Úgy gondoltam kb 20000.- ért csak találok valami nekem valót . (Kosztümöt tényleg nem vennék ,nagyon nem az én világom .)
2014. máj. 26. 09:41
 8/18 anonim ***** válasza:
Én néznék a helyedben valamilyen koktélruhát.
2014. máj. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen utolsó ,én is arra a meglátásra jutottam ,hogy valószínűleg koktélruha lesz a befutó ;-) . Esetleg valaki nem ismer Budapesten üzletet ahol érdemes szétnézni ? Tudom ,hogy a kereső ezer meg ezer üzletet kiad ,de személyes vélemény érdekelne elsősorban . :-)
2014. máj. 26. 10:10
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem olcsóbban is kijössz. Én esküvői szalonba vettem egy spagettipántos, de a pánt levehető, szatén-fekete egybe ruhát. Már több esküvőn is voltam benne, egy színes boleróval, vmi kiegészítővel telitalálat. Mondjuk én nem szeretem a csicsás dolgokat, azért a fekete. Boleróm meg van bőven. És egy ruha kb. 10ezer. És ruha is marad. Nem csak 1 évig.
2014. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!