Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőn vendégként milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőn vendégként milyen ruhában jelentetek meg?

Figyelt kérdés
Én utoljára több min 10 éve voltam esküvőn és most tanácstalan vagyok ,mert augusztusra hivatalosak lettünk egyre . Milyet ajánlanátok (pl fekete vagy zöld színben ? 33 éves vagyok (bár kevesebbnek nézek ki :P ) ,dús kebleim vannak és nem vagyok magas (164cm) ,darázsderékkal sem rendelkezem ,van némi + -om deréktájon ,de abból még addig le lehet adni .. Nem szeretnék kosztümöt ,mert nem az én stílusom ! Már anyuka vagyok ,ezért túl kihívót ,testhez állót ,minit ,és a nagyon szolidat ,konzervatívat hanyagolnám .

2014. máj. 26. 06:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10es vagyok, elfelejtettem, hogy én egy elég vékony lány vagyok, nagy mellekkel épp ezért a ruhaszalonba, rám is igazították. Mellnél kiengedtek, hasnál bevettek, hogy tuti legyen. :) Bármelyik esküvői üzletbe bemész találsz jókat sztem.
2014. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi ! És a ruha méretre igazításáért számolnak fel + pénzt ?
2014. máj. 26. 12:53
 13/18 A kérdező kommentje:

[link]

[link] <-- Az ilyesmi is tetszene pl .feketében.

[link]

[link]

Az ilyenekről mi a véleményetek ?

2014. máj. 26. 13:12
 14/18 A kérdező kommentje:
Nekem talán az utolsó jön be leginkább .(Tudom a v kivágás előnyösebb nagy mellnél .)
2014. máj. 26. 13:14
 15/18 anonim ***** válasza:
A méretre igazításért nem kért külön pénzt. Kinéztem, betűzte és pár nap után úgy hoztam el, hogy bevarrták, ill.kiengedték. Az utolsó szép. :)
2014. máj. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Garai piac környékén érdemes szét nézni Budapesten ha nem esik tőled túl messze. A kereskedők is innen szerzik be az áruikat. Az alacsonyabb áron kívül nagy előnye még az ott található boltoknak hogy több színből és méretből válogathatsz. Egy kereskedő aki ott vásárol nem biztos hogy megvásárolja egy fazonból az egész szín és méretválasztékot, hanem inkább olyan színekből és méretekből választ amiket könnyen eladhatónak gondol. Ha szereted a különlegesebb de kényelmes ruhákat ajánlom még a Home Bazaar üzletet. Neten rá tudsz keresni.
2014. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó ! Erről a Home Bazaar-ról még nem hallottam . Kíváncsi lettem ,majd be fogok egy ilyen üzletbe nézni valamikor.Esküvőre viszont biztos nem innen fogok ruhát venni ,mert szerintem inkább hétköznapra valók azok a lenge ruhák . Azért köszi a tippet :-) .
2014. máj. 26. 15:45
 18/18 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű koktélruhában voltam. A fekete nem a legjobb választás esküvőre, hiszen a mi kultúránkban az a gyász színe, az esküvő meg egy örömünnep. Ha ennek ellenére is feketében szeretnél megjelenni, akkor szerintem élénk színű kiegészítőket válassz hozzá. Írod, hogy dúskeblű vagy, akkor mindenképpen pántos ruhát válassz, nem saját tapasztalat (sajnos vagy szerencsére) de a hasonló méretekkel megáldott ismerősök mind azt mondják, hogy a pántnélküli nagyon kényelmetlen volt számukra.
2014. máj. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!