Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Rocker stílusú esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker stílusú esküvőre milyen ruhában menjek?

Figyelt kérdés

Most kaptuk meg unokatestvéremék esküvőjére a meghívót, ami augusztusban lesz. Nem állunk egymáshoz nagyon közel, de azért örülök, hogy meghívtak. Viszont ő és a párja elég rockerek, unokatesóm talán ilyen punkos, a fiú meg hosszú haj, stb. A meghívó is hasonló stílusú, és bele lett írva, hogy a esküvőt is saját ízlésük szerint tervezik, és hogy örülnének, ha a vendégsereg is kicsit hozzátennének ehhez. Fogalmam sincsen, miben kéne menni. Őszintén szólva szeretnék eleget tenni a kívánságuknak, mert én is szeretem az extrém dolgokat, és kilógni sem akarok a sorból. Viszont kiröhögtetni sem akarom magam. Nekem nőként és páromnak férfiként miben kéne megjelennünk szerintetek?

Mindketten huszonévesek vagyunk.


Nagyon örülnék, ha valaki tudna érdemben tanácsot adni :)


2014. máj. 26. 15:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Sötétebb ruhák. Esetleg neked egy fekete vagy egy sötétvörös ruci?

Így ahogy végigolvastam nekem ez ugrott be

2014. máj. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk a rockosabb, alterosabb lányok is alkalomra ruhákat hordtak, pl. ezek között találsz szerintem: [link]


Ezekben tuti nem röhögteted ki magad, mert este egy vízparti sétához sem számít ez túlöltözéshez.


Férfi meg azt vesz amit akar, öltözteti őt eléggé, ha egy jó csaj van mellette.

2014. máj. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%

Valami ilyesmi neked : [link]

[link] ; [link]

2014. máj. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Fűző?

[link]


Amugy nagyon tetszik ez az ötlet :)

2014. máj. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

néhány tipp:


[link]


[link]

2014. máj. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Fekete cuccok
2014. máj. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Ezek nagyon vagányak :)

[link]


[link]

2014. máj. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Szerintem az utolsó válaszoló 2 .linkjén lévő ruha tuti ;-) !

Egyébként egy némelyik szado -mazo filmben is megállná a helyét. :D

2014. máj. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nekem is egyből valami fűzős ugrott be, amit a 4. linkelt szerintem nagyon szép és akár máskor is felveheted. Hozzá egy szegecses karkötő és tuti vagány csaj leszel:D
2014. máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Tény és való vagány a 4. ... de rocker stílus ide vagy oda ,nem közönséges egy esküvőre o.O ?
2014. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!