Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre hol kaphatok homokönt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre hol kaphatok homoköntéshez olyan képkeretet vagy üveget, amibe tudjuk önteni? Interneten láttam de horror áron, valami hobbi vagy kellékboltban kaphatóak ilyenek? Színes dekorhomok, üveg öntéshez, keret, stb?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

keretet sehol nem találtam...

homokot kb minden kreatív hobbiban kapni

5-600 egy doboz



mi egyébként szögletes ledugózható üvegbe öntöttük amire gravíroztattunk..

2014. máj. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, az is érdekel, azt hol vettétek? Ikeában láttunk párat, de nem lezárhatóak, illetve ha képet tudnál küldeni róla megköszönném:)
2014. máj. 20. 10:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Corvin és Kálvin között az Üllőin két hobbibolt is van, jobb és baloldalt is, feltűnőek.:) Ott tuti van olcsóbban!
2014. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

bementem a kreatív hobbiba...:D Bp.-en a Pólus közelében lakunk, és ott van egy üzletük, akkor a férjem még az Alleeban dolgozott, amit nem kaptunk meg nálunk az volt a ottani üzletben (pl meghívóhoz kontúrmatcica))

( [link] )


de tényleg.. 60ft a parafadugó hozzá 1000 alatt volt az üveg, bevittem gravíroztatni ugyanabban az üzletházban, szerintem az drágább volt, mint maga az üveg


IKEAban kerestem én is, de nem találtam meg az igazit

2014. máj. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) A pólus nekem is tökéletes.
2014. máj. 20. 12:04
 6/12 anonim ***** válasza:

:D


itt laktok a kerületben?

2014. máj. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem, Dunakeszin, de nincs messze, és a XVI kerületben dolgozom, Asia Centerbe is szoktunk menni:)
2014. máj. 20. 12:30
 8/12 anonim ***** válasza:

:)


Asiaba érdemes bemenni az egyik ingeshez...eredeti goldenland ingek, nyakkendők, mellényszettek fél és harmadáron...

Én még a bizsushoz mentem hajbavalókért.. féláron vannak a fodrászkellékeshez képest, van egy nagy a bal oldali épületben...

2014. máj. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ó, nekem a ruhám is a Maggie Bridalból van:)
2014. máj. 20. 14:24
 10/12 anonim ***** válasza:

A hivatal kérte, hogy nektek kell venni?

Mert nekünk ő biztosította, amikor voltunk bejelentkezni és ezt választottuk, akkor mondta, hogy ő adják, nagyon jó kis masszív üveg volt nekünk arany-bordó színű homokkal (dekor is ez volt :) ).

2014. máj. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!