Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A két színű gyűrű megoldás lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A két színű gyűrű megoldás lehet?

Figyelt kérdés
A kísérőgyűrű fehérarany. Viszont van egy rakás sárga arany ékszerem, amiket néha hordok is. Legyen a karikagyűrűnk fehér és sárga arany kombinációjából? Így nem annyira baj, ha találkozik a két szín? Tehát mondjuk rajtam van a kísérőgyűrű is, de sárga arany nyakláncot vennék? Vagy ezt hogy lehet megoldani? Eddig ugye nem volt ilyen problémám. Ha fehér arany ment a ruhámhoz, akkor csak azt vettem fel, ha sárgához volt kedvem, akkor azt. Most viszont nem tudom, hogy mi lenne a legjobb megoldás arra az esetre, ha egyik nap ilyen, másik nap olyan színű ékszert szeretnék hordani.
2014. máj. 27. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem ahogy jól esik

felveheted egyszerre a kettőt is, nincs az ma már, hogy csak iylet vagy olyat lehetne

2014. máj. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kései Sirató ***** válasza:
Igen, szerintem ez a legjobb megoldás, mert ha van egy kétszínű gyűrű, ahhoz, a többi gyűrű is passzol majd.
2014. máj. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ,ha egy kezeden egyszínűek a gyűrűk és más színű a nyakláncod az nem baj,bár mondjuk az ember szeret egységesen mutatkozni .

Amúgy ha különböző színű gyűrűkről beszélünk,akkor is lehet szép csak akkor nem mindegy hogy milyen a gyűrű,esetleg köves e vagy sem,és hogy hová van rakva milyen sorrendben.

2014. máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
First world problems.
2014. máj. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Hát, ez valóban eget rengető. Mennyi ideig döntöd el, hogy melyik teát iszod meg a szekrényből?


Egyébként ma már nem nézik ezt sehol. Pl. aki házas, sose vehet fel egy gyöngyös nyakláncot vagy más bizsut? Szerintem ezen ne stresszelj:)


Én csak emiatt nem szennyezném be az aranygyűrűmet fehérarannyal.

2014. máj. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, jól gondoltad, nagyon szép kétaranyas gyűrűk vannak, talán még szebbek is, mint az egyesek. Remekül lehet társítani hozzá a sárgaaranyat is.

Válaszoló, aki a bizsut hozta fel: A bizsu csak kellék és nem ékszer, ezért nem olyan szigorú szabály vonatkozik rá.

Ezüstöt pedig a fehérarany színe miatt lehet hordani.

2014. máj. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kései Sirató ***** válasza:
5-ös! A fehérarany drágább, nem tudom te hol élsz..
2014. máj. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az arany mióta olcsóbb, mint a fehérarany?
2014. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem a karát számít?Meg a megmunkálás? :)
2014. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kerdezö, ez nekem is atfutott anno az agyamon, szerintem ez attol függ, mennyire szeretned a klasszikus fajtat. En azt akartam, hiaba ter igy el a kiserö gyürümtöl es az ekszereim nagy reszetöl. Nekem a karikagyürü az egyszerü, domboru es sargaarany, pedig sose hordtam sargaaranyat, szoval nekem az külön kategoriaba esik. De vannak nagyon szep ketszinü gyürük is, ha te nem ezt a sima sarga, domborut szeretned, de ha megis, akkor szerintem nyugodtan hordhatod massal együtt, ugysem egy ujjadon lesz (legalabbis az nem javallott).
2014. máj. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!