Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fehér ruha, nagy pocak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehér ruha, nagy pocak?

Figyelt kérdés
Neked mi a véleményed róla? Nekem eddig olyan visszás volt ha valaki nagy hassal hófehér menyasszonyi ruhát húzott, pláne templomba. Tegnap viszont láttam egyet, aki annyira gyönyörű volt, szinte ragyogott.

2014. máj. 30. 06:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Semmi gond vele.

Akinek nem nagy a pocakja, az sem szűzen megy férjhez. Akkor most nem mindegy? Vagy csak a látszat számít?

2014. máj. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Na igen, az is igaz....
2014. máj. 30. 06:37
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem számít ez ahogy 1es is írta
2014. máj. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Na és ti felvennétek igy? Vagyis inkább úgy kérdezem: tudatosan terveznétek igy az esküvőt, hogy nagy hassal álljatok az oltár előtt?
2014. máj. 30. 06:43
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Én felvenném, ha így alakulna az esküvőm. De tudatosan nem időzíteném úgy, hogy pont terhesen menjek férjhez.
2014. máj. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Ma már senki nem törődik a jó ízléssel. Felveszik a fehér "álomruhát" akár a tizedik esküvőre is.

De régen sem a fehér ruha jelképezte a szüzességet, hanem a mirtuszkoszorú. A fehér ruhában levő menyasszonyt is megeskette a pap, de a mirtuszkoszorút levette a fejéről.

2014. máj. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Tudatosan nem tervezném úgy, hogy terhesen menjek férjhez, de ha úgy alakulna, akkor is felvenném a fehér ruhát. Szerintem manapság senki nem szólja meg ezért a menyasszonyt. Van aki amúgy sem fehér ruhába megy férjhez, ízlések és pofonok. Valamint ahogy előttem is írta valaki, ennyiből a mai világban ritka ha valaki szűzen megy férjhez, és azoknál sem súgnak össze a háta mögött, hogy felvette a fehér ruhát, pedig már rég nem szűz...a terhes menyasszonnyal sincs ez másképp szerintem.
2014. máj. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%

Én nem szeretnék nagy hassal oltár elé állni.

Egyrészt, mert ilyen értelemben konzervatív vagyok: először a házasság, majd utána jöhet a gyerek.

Másodszor egyszer van esküvőm (jobb esetben), hadd legyen már bombasztikus az alakom, elrontani ott van az egész házasság.

2014. máj. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%

Nálam a fehér ruha egyszerű divat, nem jelképez az semmit, főeg, hogyaz eepsetek maximum 1%-ában szűsza. Menyasszony, ( plusz a fehér ruha eredete ugye nem nyúlik túl régre vissza)


Nagy poakra, de még pocak nélküli terhességre sem szerveznék esküvőt.

Semmi szentimentális ok nem jatszik közre, egyszerűen egy lagzi, egy esküvő a menyasszonynak fizikailag mapparomi megterhelő ( nem a 20 főre fondolok, hanem ha tényleg igazi lagziról beszélünk)

Nagyon jól éreztem magam, de terhesen tuti nem tudja az ember úgy végigcsinálni, hogy tényleg élvezze, plusz nem is eltétlenül tesz jőt egy kismamának az egész"cécó"

Tehát véletlenül sem azert, mert látszik, hogy terhes vagyok.

,a már nayon sok olyan ruha van, ami kényelmes és nagy pocakon is szépen mutat.

Viszont tényleg nagyon sok nő megszépül, szinte ragyog terhesen.

( tiniként sokáig azt vallottam, hogy sosem akarok majd gyereket, emlékszem a pontra, amikor ez megváltozott bennem, láttam egy fiatal lányt(25-26) aki egy kisgyeekkel és nagy pocakkal volt, gyönyörű olt, egy nyári ruhában, a kedvesség, a szépség sugárzott az arcáról, mai napog 10 évvel később is előttem, van....a várandós nők annyira gyönyörűek tidnak lenni.. Akár menyasszonykén is)

2014. máj. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
47%
az ő dolga.Én nem vettem volna fel a fehér ruhát terhesen.Az én álláspontom szerint először esküvő aztán gyerek.Igy igy csináltuk.
2014. máj. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!