Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Télleg vannak akik nem veszik...

Télleg vannak akik nem veszik észre, hogy terhesek vagy szülni és nem lehet hátúlról megmondani egy nőről, hogy terhes?

Figyelt kérdés

2013. nov. 15. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Igen!

Van a TLC csatorna, ott van is egy műsor, higy nem tudta terhes, csak mikor már vájúdott, szült. van olyan akinek már volt gyereke!

A férj sem vette észre!

2013. nov. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Számomra ugyanilyen furcsa, ha valaki a "tényleg" helyett "télleg"-et ír.
2013. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen mert annyira csúcsos hasa van h előre "nő" nem pedig oldalra.
2013. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
32 hetes vagyok, hátulról még mindig nem látszik, hogy babát várok, előrefelé nő a hasam.
2013. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Aki nem veszi észre ideje korán, hogy terhes, az szerintem lehetetlen, ha mégis van, az az ember nagyon nincs tisztában a testével.

Rajtam sem látszódik hátulról, hogy babát várok, mert csak a hasam nőtt előre.

36 hkm

2013. nov. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Már 4 hetesen éreztem,hogy valami más,pedig a teszt negatívat mutatott, a doki látta csak az Uh-n a terhességet.
2013. nov. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
49%
Igen, van aki nem veszi észre hogy terhes. Pl. Én, a magzatvíz elfolyasaig nem tudtam, nem látszódott a terhesség, míg az első gyerekemnel igen. Mozgásokat sem ereztem, nem tudom a mai napig hogy bujt el igy a fiam. A lányommal jatszottam, mikor elfolyt a magzatvíz, akkor lett gyanús a dolog, meg akkor kezdtem érezni a rúgásokat. Par ora múlva megszultem.
2013. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ez komoly? Számomra ez olyen hihetetlen főleg, hogy nem első gyerek. MEnszesz kimaradás sem volt, mennyi idő van a két gyerek között? Bementél a kórházba és mit mondtál? Mit szóltak a rokonok, ismerősök?
2014. jan. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Én nem hiszem el,hogy nem lehet érezni ha babát vár valaki!!!Főleg a vége felé!!! Annyi jele van! NEm menstruál, megnő a hasa, több kilót cipel a hasában,ami erőteljesen mozog!!! Ha ezt valaki nem veszi észre,az vagy alkoholista,vagy fogyatékos, vagy drogos, vagy NEM AKAR TUDOMÁST venni róla!!!
2014. jan. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
...vagy inkább vmilyen betegsége van... :(
2014. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!