Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Figyelembe kéne venni időpontv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyelembe kéne venni időpontválasztásnál ha közeli családtagnak aznap név/szülinapja lesz?

Figyelt kérdés
Párommal esküvöt tervezünk,szűk család és pár baráttal. Két lehetséges időpont között vacilálunk,de nővérem mindkettő miatt hisztirohamot kapott mert egyiknél neki másnap névnapja lesz,másiknál pedig aznap szülinapja. Azt mondja mert én azt akarom h mindig mindenki csak rám figyeljen,én vagyok a család is kincse stb... és elveszem tőle ezt a kis figyelmet is amit azokon napokon kapna. Az időpontok azért lennének jók,mert kinéztünk egy utazási iroda ajánlatát és esküvő után már másnap tudnánk menni nászútra Görög országba,vagy Spanyolba elég jó áron.
2014. jún. 2. 13:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%

vedd be, és dönts ahogy neked jó [link]


miért kellene máshoz igazodnod?

2014. jún. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Novered hisztizik. OK, ne a szulinapjan, de miert nem lehet egy nappal a nevnapja elott? Beletojnek, lenne a nevnapja elott, ha tetszik neki, ha nem.
2014. jún. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha van más megfelelő lehetőség, akkor tényleg jóval kedvesebb lenne nem születésnapján tartani az esküvőt. vizont azzal, hogy másnap névnapja lesz, nincs semmi gond. A nővéred lehetne jóval megértőbb is, nyilván nem az ő hanem a ti kívánságotok az első az időpont kiválasztásakor :) és egy névnap mégse olyan óriási ünnep.
2014. jún. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Inkább a névnapját választanám, vagy ha a születésnapján akkor lehet a vendégek elött köszönteném fel, hogy hiába a mi nagy napunk szeretnék a nővérem ..... napjáról megemlékezni vagy hasonló
2014. jún. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

A nővéred érzelmileg manipulál és hisztizik, ez így az első tippem, bocs. Higgadtan és határozottan, esetleg némi fényezéssel (jó,de akkor lehet egyben ünnepelni, lesz torta, neked is külön pohárköszöntő, akármi) lehet közölni vele melyik időpont lesz végül.

A névnapos még a jobbik döntés, nem is értem, azon miért van felháborodva, így egyik nap nektek esküvő, amikor tényleg nektek jár a figyelem, mert azért mégis csak egy esküvő, másnap meg neki névnap, addigra ti már akár nászúton is lehettek, így esélye sincs a rokonságnak hogy "csak rátok figyeljenek". Sok szerencsét hozzá :)

2014. jún. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Igazból párom szivesebben menne nászútra Spanyolországba,és akkor az esküvő pont a szülinapján lenne. Testvéremet se szeretném megbánatni,de ez nem csak az én nagy napom,hanem páromé is,és nyilván az ő szava is döntő
2014. jún. 2. 13:36
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a névnapos időpont az jobb. Én se szerveznék családi banzájt a tesóm születésnapjára. A névnap azért mégiscsak más. A mi esküvőnk anyósom születésnapja előtt volt 1 nappal. Ő örült neki.
2014. jún. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem a születésnapi esküvő az borzalmas ötlet. Az ilyesmi senkinek sem esne jól.


A vőlegényed akkor szeretne, de ez a lány a húgod, tudod, a véred, ismered születése óta és ő szeretne kérni tőled egy teljesen normális dolgot.


A névnap jó, az senkit se érdekel:)

2014. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
18%
* bocsánat, a nővéred:)
2014. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
18%

Nasut Gorogorszag, jovo nyari nyaralas Spanyol orszag

Ha tovabb tekerned, akkor igaza van a noverednek. vAgy legyen lagzi egy hettel elobb, es nem rogton mentek naszutra. Azert nektek is engedni kell valahol.

2014. jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!