Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Friss munkahely esetén mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss munkahely esetén mennyi az a minimum idő, aminek el kellene telnie, hogy meghívjam az új kollégáimat is az esküvőre?

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Semennyi.

Baratokat es rokonokat szokas hivni, nem kollegakat.

2014. jún. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Kollégákat csak akkor szokás meghívni ha barátság is van, nem csak munkahelyi kolléga.

A barátsághoz pedig idő kell.

2014. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 éve voltam a munkahelyemen, mikor az esküvőm volt. Eszembe se jutott meghívni bárkit is, pedig voltunk páran, és a kapcsolatom is jó volt mindenkivel. A fotókat se nagyon akartam megmutatni, hosszú huza-vona után megmutattam néhányat. Úgy éreztem, hogy magánügy.
2014. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%

Egy normális értékrenddel bíró ember nem keveri össze a magánéletét a munkahelyivel!!!


Vadidegen embereket meghívnál egy bensőséges esküvőre pusztán azért, mert azonos helyen vagytok rabszolgák?? Megáll az ész!

2014. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Az esküvőre, tehát magára a szertartásra meghívtam a kollégáimat is, a vacsorára már nem.


Mondjuk mi hosszú évek óta együtt dolgozunk, és nagyon jó a kapcsolatunk.


Sőt utána süteményt, tortát is vittem nekik.

Én így éreztem helyénvalónak.


Tehát kedves Kérdező, csak úgy csinálj mindent, hogy Neked, Nektek jó legyen, és ne törődj az előző véleményekkel.

2014. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is úgy csináltam, hogy a szertartásra hívtam a kollégákat, ott volt egy kis állófogadás sütivel, itallal, de a vacsorára nem hívtam őket.
2014. jún. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen kikötés, ha szívesen látnád őket, akkor hívd meg.
2014. jún. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

2 éve dolgoztam a cégnél,amikor házasodtunk,a szertartásra minden közvetlen kollégát meghivtam,a lagziba csak a 4-et,akikkel barátságs van (persze párral együtt).

Én most két hete voltam kolléganő esküvőjén,csak szertartás,ő fél éve van a cégnél,de annyira már érez minket közel magához,hogy oda meghívott.

2014. jún. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
fél év után már a szertartásra meghívhatod őket, a lagzira max ha tényleg nagyon jóban leszel valakivel.
2014. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én egy éve dolgoztam egy multinál, mikor az esküvőm volt, 100+ létszámú a közvetlen kollégák száma+ a felettesek. Ha csak a feletteseket hívtam volna meg, az durván seggnyalásnak tűnt volna, ha csak 1-1 embert a kollégák közül (majdnem mindenkivel jóban voltam) az meg sértődésekre adhatott volna okot.

Én úgy oldottam meg, hogy a feletteseknek személyesen elmondtam, és abban az irodában ahol mindenki napi szinten megfordult kitettem egy esküvői értesítőt, és mellé egy üzenetet, hogy a templomi szertartásra, és utána a templomkertben egy kis sütizésre mindenkit szeretettel várunk...


A férjem egy összvisz 10 fős cégnél dolgozott, tizenpár éve akkor már, onnan mindenkit (párral együtt) meghívtunk.

2014. jún. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!