Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Dohányzó menyasszonyok! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányzó menyasszonyok! Hogy oldjátok/oldottátok meg?

Figyelt kérdés

Eddig mikor elképzeltem magamat a fehér ruhában, sosem jutott eszembe, hogy dohányzom, viszont ez egy csomó kérdést felvet. Elég nagy szoknyám lesz, meg alapból, jó lenne nem kiégetni. És nem visszataszító látvány, ha mondjuk a menyasszony gyönyörű sminkben pl. a ceremónia előtt vagy lagzi közben elszív egy cigit? Egyátalán, nektek volt rá időtök, eszetekbe jutott, vagy csak úgy pörögtek az események?

Köszönöm a válaszokat előre is, légyszi az írjon, akinek tapasztalata van!


2014. jún. 16. 02:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Tényleg kiábrándító. Legalább úgy csináld, hogy mások ne lássanak. Vagy másik ruhát vegyél fel, ami jobban hasonlót utcaihoz.
2014. jún. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Akkor még cigiztem.Párszor rágyujtottam de nem a násznép előtt.Elvonultam,és ott gyujtottam rá,nem bujkáltam de nem is az esztalfőn pöfékeltem.
2014. jún. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Nekünk a polgári délelőtt volt, és csak a két tanú volt velünk. Kosztümben voltam és a szertartás után rátudtunk gyújtani. A vőlegényem is dohányzott.

Vacsora után pedig vagy a mosdóban gyújtottam rá, vagy kimentem a levegőre. Ilyenkor a vendégek közül is sok csatlakozott hozzánk.

Mindig akad alkalom erre.

2014. jún. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt időm, igazából eszembe se jutott a lagzin cigizni. A reggeli kávéhoz, fotózás előtt, a ceremónia előtt (mind otthon), és kora reggel a barátnőkkel gyújtottam rá. Ja és mikor elraboltak, a kezembe nyomtak egy szivart, de meghagytam a férjemnek a nászútra.
2014. jún. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Ha lagzi is lesz, tánc stb, nem lesz rá időd... én kétszer gyújtottam rá: amikor elmentünk fotózásra (szertartás után), és amikor elmentem wc-re. Hotelben volt az esküvő, igy a szobánkban elbújhattam.
2014. jún. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%

Miért lenne már kiábrándító? Ne hülyéskedj már, nem 9 hónapos terhes vagy, hogy a falusiak megszóljanak!:)


Szerintem nyugodtan gyújts rá, ha pl. a lagzi helyszínén nem lehet rágyújtani (mert mondjuk nem egy réten van vagy kertben), akkor úgyis kijárnak majd többen is cigizni, egyszerűen velük mész.


A te bulid, a te napod, és még te szégyenkezz mások előtt? Nehogymár!!!:)


Én nem dohányzom, de a nővérem cigizett esküvőjén, a szertartás után, amíg átmentünk az étterembe, meg aztán az étterem előtt is az este folyamán. Kein para!

2014. jún. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

Én nem is egy esküvőn voltam ahol a menyasszony dohányzott. Ezt minden esetben úgy oldotta meg, a vőlegénnyel együtt. hogy kimentek a teraszra, erkélyre (attól függ hol volt tartva az esküvő) és rágyújtottak. Szerintem ezt igya leghelyesebb megoldani, bennt a teremben én nem gyújtanék rá, akkor sem ha szabad lenne.

Nem ciki, nem kiábránditó ez.

2014. jún. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%
Alapból gusztustalannak tartom, ha egy nő dohányzik...
2014. jún. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Simán. Kimentem a teraszra és elszívtam egy cigit. Nem csináltam belőle ügyet! Menyasszonyi ruha ide vagy oda...
2014. jún. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%
Persze, hogy dohányozhatsz: függő vagy, reszketsz a betevő nikotinodért. Felnőtt nő létedre a büdös cigi erősebb nálad. Dohányozni fogsz még a kibabád mellett is, egészn a tüdőrákig.
2014. jún. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!