Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Dohányzó menyasszonyok! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányzó menyasszonyok! Hogy oldjátok/oldottátok meg?

Figyelt kérdés

Eddig mikor elképzeltem magamat a fehér ruhában, sosem jutott eszembe, hogy dohányzom, viszont ez egy csomó kérdést felvet. Elég nagy szoknyám lesz, meg alapból, jó lenne nem kiégetni. És nem visszataszító látvány, ha mondjuk a menyasszony gyönyörű sminkben pl. a ceremónia előtt vagy lagzi közben elszív egy cigit? Egyátalán, nektek volt rá időtök, eszetekbe jutott, vagy csak úgy pörögtek az események?

Köszönöm a válaszokat előre is, légyszi az írjon, akinek tapasztalata van!


2014. jún. 16. 02:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

külön kértem, hogy az írjon, aki hozzá tud szólni érdemben a témához, de persze megjöttek a kötekedők. nektek biztosan nincsen rossz tulajdonságotok, szokásotok, ugye? az meg, hogy ítélkezel, kedves utolsó, hogy majd gyerek mellett is, meg tüdőrák: ismersz? vagy ezeket a következtetéseket mégis miből vontad le?


viszont a többi választ nagyon köszönöm! :) igen, gondoltam, hogy annyira mindenre kell figyelni, hogy nem sokat jut eszébe az embernek, viszont ugye stresszhelyzet, meg este minimális alkohol, biztosan bennem lesz a késztetés. tényleg köszönöm az értelmes válaszokat, mindet felpontozom! :)

2014. jún. 16. 13:42
 12/18 anonim ***** válasza:
49%

"nem 9 hónapos terhes vagy, hogy a falusiak megszóljanak!"


Fúúúúúú, ezen most kiakadtam, bocsi. Mert szerinted csak a falusiak hülye felfogása az, hogy egy nő dohányzik terhesen???


A kérdésre válaszolva: szerintem kiábrándító. A szép ruha, a szép smink és a frizura látványa valahogy nekem nem mutat jól a büdös, füstölgő méreggel.

2014. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Őszintén bevallom, nekem eszembe sem jutott bujkálni, vagy elvonulni a násznép elől, ha rá akartam gyújtani. Ők a barátaim, a családtagjaim, akik tökéletesen tudják, hogy cigizem, így ismertek meg, így szeretnek, ahogy vagyok. Plusz közülük is sokan dohányoznak, miért ne mentem volna velük néha én is? Én azért dohányzom, mert szeretek dohányozni, főleg buli alkalmával. Nagyon hiányoltam volna, ha pont akkor, a lagzin nem gyújthatok rá. Szerintem nálam inkább azt furcsálták volna, ha nem teszem:) Amúgy nem csak a lagzin cigiztem, ugyanannyit szívtam, mint bármelyik másik napon, amikor úgy éreztem, most jól esne. A ruhára meg simán lehet vigyázni.
2014. jún. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Cigiztem a násznéppel együtt. Senkit nem érdekelt, nekem meg jólesett,a hatalmas abroncsos menyaruha is túlélte kiégetés nélkül. Nem érdekel, kinek tetszik, hogy egy nő dohányzik. Nekem meg az ilyen beszólások nem tetszenek. Miért kellene arra a napra megjátszani magad? Aki ott lesz a lagzin, úgyis tudja, hogy dohányzol,mert régóta ismer,nem? Aki meg nem tudja, majd most rájön. Ettől senki nem lesz rosszabb ember.
2014. jún. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem dohányzóként írom, hogy szerintem nem kiábrándító vagy visszataszító, ha a dohányzik a menyasszony. Alapvetően cigiellenes vagyok, de ha valaki amúgy is dohányzik és így ismerem, akkor nyilván ezzel együtt fogadom el és már megszoktam.
2014. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Olvasgattam a kérdést, és lehet, hogy elkerülte a figyelmemet, de nem látom, hogy azt írta volna a kérdező, hogy terhes, vagy hogy babát terveznek. Nem tudom, miért kezdett el erről vitatkozni itt fölöttem néhány válaszoló. Esküvőről van szó, nem terhességről.

A kérdésre a válaszom az, hogy szerintem alapból visszataszító látvány, ha egy nő dohányzik, meg bűzlik a cigitől, de menyasszonyi ruhában még rosszabb. Főleg ha mondjuk kölcsönözted, szerintem nem éri meg megkockáztatni, hogy kiégeted a parázzsal. Egy napot simán ki lehet bírni cigi nélkül.

2014. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos aki cigizik, az nem bír ki egy napot cigi nélkül. Nekik ez a simán ki lehet bírni gondolom nem ennyire egyszerű. Nem hiába nevezeik függőségnek. Volt olyan párom, aki moziba se kart jönni velem, mert nem bírt ki egy filmet se végignézni. Borzalom!
2014. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tök jó és nem visszataszító. Egy szép nőt mégszebbé tesz, csak figyelj arra, nehogy meglássa ezt egy fiatal nőcsábász férfi, mert akkor belédszeret és annyi.
2018. júl. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!