Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány hónappal az esküvő előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány hónappal az esküvő előtt kezdtétek a szervezést?

Figyelt kérdés
Hány hónappal az esküvő előtt szervezkedtetek? Létszám rögzítése? Helyszínek felkeresése? Ruhakölcsönzés vagy varratás? Fotós foglalása? Meghívók készítése, kiküldése? Menü rögzítése? Stb-stb-stb?

2014. jún. 18. 20:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én jövő májusban megyek férjez, kb. 1 hónapja kezdtem magam beleásni a dologba. Már meg van a vőfély, a fotós, a videós, a helyszín most van egyeztetés alatt, dekorost is választottunk már. A létszám is nagyjából fix már amiben a személyzet és a zenekar is benne van, a zenekart még most fogjuk kiválasztani, már voltam 2 ruhapróbán és a neten is nézegeten a ruhákat, de azt majd csak az esküvő előtti pár hónapban szeretném beszerezni. A meghívókkal is elkezdtem már foglalkozni, egyelőre a tökéletes idézet és a szöveg kiválasztásán fáradozunk.


A barátnőm szintén 1 évvel az esküvő előtt kezdett el mindent szervezni, mivel az ő lagzija augusztusban van, ezért neki nehezebb volt mindenkiből azt lefoglalni akit akart.


Az unokatesóm is 1 évvel korábban elkezdett mindent szervezni, és megkapott mindenkit akit szeretett volna fotósnak, videósnak.

Honnan írsz? Ha Csongrád megyéből, tudok ajánlani fotóst és videós.

Nekünk ő lesz a videósunk: [link]

ÉS a fotósunk: [link]


Ti hogy álltok?

2014. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
hát a ruhát egy évvel előtte nem foglaltam le, de én is 1 évvel előtte kezdtem a szervezést, bár mi 250 km-re a lakóhelyünktől tartottuk.
2014. jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi! Mindkettőtöknek ment a hasznos kéz :)


Budapest. Még nem kezdtünk el szinte semmit az ötletelésen kívül (jövő júliusra). :D


Még mások is írjanak bátran, kiváncsi vagyok a tapasztalatokra. :)

2014. jún. 18. 21:23
 4/16 anonim ***** válasza:
34%

Bementünk az anyakönyvi hivatalba bejelenteni, 1 hónapos várakozási időt kaptunk. Legyen az 1 hónapon belüli leghamarabb időpont. Egy hét pihi, kb. 3 hét alatt szerveztem össze mindent (Bp., vidéki rokonok, étterem, ruhák, fodrász, smink, minden!).

Nem kell ebből se nagy ügyet csinálni, mint semmi másból az életben :)

2014. jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

idén január elején kezdtük el szervezni és május 31-én volt :)

Egyszerűen tökéletesre sikerült 5 hónap alatt is.

2014. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 5 hónap alatt szerveztük meg. Márciusban kezdtük és júliusban volt.
2014. jún. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mit mikor arra már nem emlékszem.

De az egész 110fős esküvőt 4,5 hónap alatt szerveztük le

Előszőr időpont kellett, aztán helyszín.. És minden ment párhuzamosan.. A főbb fdolgok 2 hőnappal előtte megvoltak.( fotós, zenész, cukrász, helyszín, étterem..stb ruha, 1,5 hőnappal előtte döntöttem el,mhogy az lesz, ami a szervezés első3 heteben prőbáltam..

A letszámot összeírtuk a lánykérés után, onann nem sok változás volt, végleges az esküvő előtti nap lett, és meg az sem, mert 2 -en nem jöttek el.

2014. jún. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
9 hónappal. Bőven elég volt ez az idő. Igazából amit a legelőbb meg kell csinálni az a terem foglalás...majd a fotós, videós, vőfély, zenekar. A ruha, a meghívók, a menü ezek ráérnek...nem kell 1 évvel előre már elkészülni ezekkel.
2014. jún. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk most augusztusban lesz és tavaly augusztus-szeptember környékén kezdtük el szervezni. :)
2014. jún. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
5 hét múlva lesz az esküvőnk, és tavaly szeptemberben kezdtük el szervezni. Még most is sok elintéznivalónk van, persze a lényeges dolgok megvannak. Időben neki kell állni, hogy ne legyen káosz a fejedben :)
2014. jún. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!