Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyiért csináltattátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiért csináltattátok a csokrotokat és a fő asztalra a virágot?

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 00:49
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
A csokrot a vőlegényem vette, az asztalokon nem volt virág.
2014. jún. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekünk a menyasszonyi kocsi úgy volt megcsinálva, hogy az azon lévő csokor lett a főasztal dísze. Egyébként 15-ből kijött az autódísz, a csokrom, a dobócsokor és a fiúknak a bokréták. Ja, meg a koszorúslányoknak volt csinálva ilyen kis apró fehér virágból koszorú. Vegyes virágok voltak, de volt köztük rózsa is.
2014. jún. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
30 ezer volt összesen, ebben volt egy nagy fődísz (szertartáskor, majd az lett az étteremben is a főasztalnak a dísze), 6 kis virágdísz az asztalokra, menyasszonyi csokor, dobócsokor, 4 férfikitűző, 1 "karkötő" virágdísz. Tavaly márciusban volt az esküvőnk egy Pest megyei kisvárosban, a fővirág pedig fehér írisz volt, krém kisfejű rózsával :)
2014. jún. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az autón nekünk nem lesz virág dísz, illetve az asztalokon csak 1-1 szálas váza. Jövőhéten megyünk megbeszélni, és ezért kellene, hogy milyen árakra számítsak. :)
2014. jún. 21. 13:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én menyasszonyi csokrom, a 4 koszorúslány csokor, két szülőköszöntő csokor, egy autódísz, ami egyben a polgári szertartáson és az lakodalomban is asztaldísz volt, a templom feldíszítése virággal, 3 kitűző volt 35 ezer forint. A templomi díszítésen kívül minden napraforgó volt. Azzal a virágkötővel csináltattam, akihez már egy évtizede jár a család. Csak anyagárat kért, semmi többet. Egy ismerősöm 40 ezret fizetett egy menyasszonyi csokorért, két koszorúslány csokorért, két kitűzőért, két szál szülőköszöntő virágért és egy kocsi díszért. Én sokalltam, ahogy ő is, mert az eredeti megállapodás 25 ezerről szólt.
2014. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem 1 menyasszonyi csokor, 1 főasztal dísz és 1 kitűző kell. 20 ezernél többet nem akarunk rákölteni.
2014. jún. 21. 14:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát én ezt azért nem tudom neked megmondani, mert nekem ezeket mind a dekoros csinálta. Az egész díszítés, asztalszékekkel, csokrokkal, kitűzőkkel 78.000 Ft volt. Úgyhogy erre nem tudok neked válaszolni.
2014. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem 7000 volt a csokor, 750 a kitűző. Főasztaldísz nem volt, a csokromat tettem oda.

Szerintem 20ezerből simán ki tudsz jönni.

2014. jún. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A csokrom 15.000 Ft, a többit nem tudom megmondani. A dekorosnak összesen 140.000 körül fogunk fizetni, ebben benne van az összes virág (csokor, asztali, autó, kitűzők, koszorúslányok kardísze), a székszoknyák, masnik, háttérben világítás, organzák, templomi és polgármesteri diszités...szóval minden.
2014. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok :D az asztalszék az székszoknya akart lenni :D :D :D
2014. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!