Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok a kapcsolatunkró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a kapcsolatunkról? Elghamarkodott az esküvő?

Figyelt kérdés

18éves vagy és nagyon szerelmes. Már össze is költüztünk a párommal..Bár erről apu is tehet mert nem bírta elviselni a barátomat. 32éves a párom. Eléggé fiatalos külsejű olyan mint egy 20éves ezért is tetszett meg :) Nagyon kedves jó fej. Már hamarosan 11hónapja együtt vagyunk. Karácsonykor kaptam tőle egy eljegyzési gyűrűt. Tegnap este beszélgettünk és szóba jött az esküvő. Kicsit poénkodott de megkérdezte, hogy nem házasodunk-e össze?Beszélgettünk erről és abba maradtunk, hogy beszélünk majd még róla. Viszont eléggé tanácstalan vagyok mert anyukám aztmondta, hogy én döntök, hogy hozzá akarok-e menni de ha az ő véleményét krédezem kicsit elhamarkodott.

Ti mit gondoltok?


2010. jan. 5. 22:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is.....éljetek még egy darabig előtt együtt mert abból bizony sok minden kiderül!!
2010. jan. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
én a helyedben kicsit várnék még az esküvővel. nagyon fiatal vagy és még nem is vagytok olyan régóta együtt. éljetek együtt egy-két évet és utána mehet az esküvő.
2010. jan. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
szerintem is. Meg nagy a korkülönbség!!! anyum és apum között 15 év, és nekik emiatt ment tönkre a házasságuk mindkettejük szerint. Most még nem látszik, de ha ő50 te meg 36-os fiatal, mert a nőkön nem látszik anyira a kor mint a pasin, akkor rossz lesz neki, és féltékenykedni is fog.... ott látszik majd
2010. jan. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted menj hozzá, de csak ha biztos vagy benne. Egyébként egyik ismerősöm 19 évesen ment férjhez, és a férjével már 32 éve együtt vannak. (tudom hogy nem mindig van így).
2010. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is. Eljetek meg egyutt, hogy ugy is megy-e, es vegyetek elo a dolgot mondjuk egy ev mulva.

Kerdezgesd mit seretne, mik a tervei.

Gondolom meg sulis vagy, omeg 32 nyilvan gyereket szeretne lassan.

2010. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
várj még egy kicsit vele...
2010. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

járd ki az egyetemet. vagy fősulit.

engem annyi impulzus ért egyetemen, hogy a 18 évesen örök szerelemnek hitt barátommal már nem találtam meg olyan könnyen a közös hangot, és még első évben szakítottunk...


szóval nézelődj még a világban, ne hamarkodd el. pláne ilyen fiatalon.

ha 3-4 év múlva is vele leszel, és minden jól megy, akkor vágjatok bele, addig nem javaslom. bár ez csak az én véleményem, felőlem azt csinálsz, amit akarsz :)

2010. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
Csatlakozom a többiekhez,szerintem is éljetek még egy kicsit együtt és ha működik a dolog,akkor esetleg van értelme róla beszélni.De egyet azért ne felejts el.Ő 32 éves,túl van a 20-as évei őrületén,amikor már nem gyerek,de épp hogy csak felnőtt.Kicsajozta magát,rengeteg tapasztalata van és azokban az években szakadt el a családjától is,megtapasztalta,hogy milyen eltartani magát stb.Ezek nagyon fontos lépések és vissza nem hozható idők.Nem azt mondom,hogy szakíts vele,mert a párkapcsolat jó dolog,de neked még csak most kezdődik a nagybetűs élet és szerintem,mondom ez az én véleményem,még nem lenne szerencsés feleségként,anyaként lekötni magad.Lehet,hogy pár év múlva,saját család mellett fogod úgy érezni,hogy valamiből kimaradtál és akkor már nem teheted meg felelősség nélkül azokat,amiket ma még igen.Tudom a szerelem nagy úr és ha az emberen rajta van a lila köd,akkor nincsen lehetetlen és szóba se jöhet,hogy az ember téved,de adj még magadnak egy kis időt!
2010. jan. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%

Nagy a korkülömbség kevés ideje vagytok együtt!

Nem élted még ki magad hamar tönkre megy a házasság mikor lesz gyereketek hmm te még szinte 24évesen ő meg már 40 majd akkor lesz ciki!de kivánok sok sikert és ne legyen igazam

2010. jan. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
30%
Várj csak! Most előhozta, te pedig hezitálsz, de már együtt élsz vele... Könnyen lehet, hogy mostanában többet nem hozza elő. Mivel már együtt éltek, semmi cicó, nincs akadálya az esküvőnek. Addig mondj igent, míg el nem szunnyad benne a nősülési vágy!
2010. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!