Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő előtt mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő előtt mennyi idővel illő elvinni a meghívókat?

Figyelt kérdés
Ti mikor vittetek?

2014. júl. 13. 08:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem félévvel elötte értesíteni mindenképpen jó, de 2-3 hónap max amikor el kell vinni.
2014. júl. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért arra figyelj ,hogy ne az esküvő előtti hónapban juttasd el a meghívókat a vendégeknek .
2014. júl. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi szeptemberben akarjuk kivinni/kiküldeni a meghívókat az áprilisi esküvőre, mert sok a vidéki/külföldi rokon.

Amúgy 2-3 hónap tényleg kell.

2014. júl. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%
Mi egy hónappal előtte küldtük el, és eljött mindenki.
2014. júl. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Mi 3-4 hónappal előtte odaadtuk, de szinte mindenki számított is rá. Én vendégként is szeretem, ha időben megkapom a meghívót. Legutóbb azért nem tudtunk elmenni egy esküvőre, mert 3 héttel korábban kaptuk meg, és édesanyám már nem tudott szabadságot kérni, hogy vigyázzon a 7 hónapos fiúnkra, bébisziterre pedig nem bízzuk, mert nincs olyan, akiben megbíznánk, akit ismerne a fiúnk. Másrészt nyaralás szervezés miatt is jó, ha előre tudja az ember. Emellett mi még így is futottunk bele olyanba, hogy valaki azért nem jött el, mert aznapra már hivatalos volt egy másik esküvőre, megelőztek minket a meghívó átadásával.
2014. júl. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Mi fél évvel előtte fogjuk elvinni, mivel a vendégek 60%-a külföldön él.
2014. júl. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Nekünk most július 26-án lesz az esküvőnk. Mivel külföldi a párom és külföldön tartjuk az esküvőt, ezért mi már januárban értesítettünk mindenkit. Mi szervezzük és fizetjük az én oldalamról érkező vendégek kiutazását és elszállásolását, így nekünk is előre tudni kellett, hány emberrel számoljunk.

Minden esetben 2 hónap a minimum, amivel hamarabb szólni kell, 3 az optimálisabb.

2014. júl. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Most egyik rokonom esküvője lesz, egy hónappal ezelőtt küldték ki a meghívókat technikai okok miatt, de mindenkinek szóltak már fél éve.
2014. júl. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

3 hónap lesz nekünk.


Főleg, mivel a meghívóban jeleztük, hogy az esküvő előtt legkésőbb egy hónappal jelezzék, hogy jönnek vagy nem.

2014. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem pár hónap elég. Aki akar, el tud jönni így is, aki meg nem tud, mert pl. munkahelyen nem adnak szabadságot, az meg akkor se nagyon fog tudni, ha előtte fél évvel szólnak, mert sok helyen már januárban le kell adni, hogy mikor akar az ember egész évben szabit kivenni... Akinél necces, hogy mikor ér rá, annak lehet hamarabb is szólni, hogy mikorra tervezitek az esküvőt, de ha fél évvel az esküvő előtt nincsenek még készen a meghívók, akkor szerintem nem kell hogy mindjárt kardunkba dőljünk.
2014. júl. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!