Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő előtt mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő előtt mennyi idővel illő elvinni a meghívókat?

Figyelt kérdés
Ti mikor vittetek?

2014. júl. 13. 08:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Ezek szerint egy júliusi esküvőre jó ha január körül elküldjük a meghívókat. Mert én is erre gondoltam, hogy ha nekem küldenének és is szeretnék jó előre tudni róla, már csak a pénz szempontjából is.
2014. júl. 13. 12:08
 12/17 anonim ***** válasza:
80%

Amúgy az amerikaiknál láttam a "save the date" kártyát/képet/mailt, ami csak arra szolgál, hogy akit meg akartok hívni, tudja a dátumot és akkor később ráér a meghívót is kiküldeni. Ha még képlékeny a helyszín, pontos időpont (így a meghívót nem lehet kiküldeni), akkor ezzel is lehet a násznépet előre értesíteni.

[link]

2014. júl. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a meghívó csak a papírforma-e, vagy akkor értesülnek az esküvőről.

Nálunk mindenki tudta, hogy lesz, azt is, hogy ősszel, így az októberi esküvőnkre volt, aki csak szeptemberben kapta meg a meghívót. De a legtöbbet július-augusztusban kivittük

2014. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%
Az esküvő időpontjától is függ. Tavaszi-téli-őszi esküvőre elég kb. 2 hónappal hamarabb, mert akkor könnyebb tervezni. Ezzel szemben egy nyári esküvőre jó 3-4 hónapot is szánni, mert sok munkahelyen már áprilisban elosztják, ki mikor mehet nyaralni hosszabb időre, vagy épp lefoglalnak egy utazást már tavasszal, szóval sok minden közbejöhet, ami egy szezonon kívüli esküvőnél nem annyira.
2014. júl. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb! Egyik barátom szeptember végén esküdik és még nincs meghívójuk. Persze szóban mondták, hogy mikor lesz, de nem veszik őket komolyan, pedig nagyon szervezkednek, de ezzel már elcsúsztak. Több, mint két hónapjuk van, mégis ha találkozom valakivel, aki jönni fog, megkérdezi, hogy akkor tényleg lesz esküvő, meg hányadikán is, mert elfelejtette és még nem kapott meghívót. Szóval szerintem legalább 3 hónappal előtte illik odaadni. Mi 4 hónappal előtte adtuk oda a miénket. Azért is jobb minél hamarabb, mert akkor megérkeznek a visszajelzések, hogy ki jön, hányan jönnek, és nem kell kapkodva szórakozni az ülésrenddel, meg hogy egyáltalán hány főre rendeld a kaját, stb.
2014. júl. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi tavaszi esküvőre kb. 2-1,5 hónappal előtte hívtuk a vendégeket, nem reklamáltak, hogy késő, és el is tudtak jönni. Nyomós oka volt (közeli rokon betegsége miatt halasztgattuk hónapokat az egészet), hogy nem tudtuk előbb leszervezni. Akkor értesültek róla, titokban szerveztük. Jó volt így. :)
2014. júl. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mi 3-4hónappal előtte vittük a meghívókat. 3 hét múlva megyünk lagziba még nem kaptuk meg a meghívót :)

Szóval mindenki másképp csinálja.

2014. júl. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!