Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki adja férjhez a menyasszonyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki adja férjhez a menyasszonyt, ha már nincs apukája?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 21:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Felénk nem szokás "férjhez adni" a menyasszonyt. Az esküvőre a násznagy megy vele.
2014. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
Mi az
2014. júl. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

Bocsi, véletlen nyomtam egy entert, erre elküldte.

Mi az, hogy férjhez adni? Nem a 18. században élünk.

Engem nem férjhez adtak, én férjhez mentem. Saját akaratomból. Nagy különbség


És igen, sajnos apukám nekem sem élt már a nagy napon, előtte nap vittem ki neki egy csokor virágot a temetőbe, olyat, amilyet édesanyám is kapott. A nagyszüleimnek szintén.


Nálunk nem volt se kikérő, sem az ehhez hasonló bohóckodás. Én ruha próbára is vittem a vőlegényemet, mert elsősorban az ő véleménye érdekelt.

A házasságkötő teremhez is vele vonultam.

2014. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én most volt esküvőn, apuka szintén nem él. Kikérés nem volt, a menyasszony sógornőjének az élettárs kísérte oltárhoz.
2014. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom felétek hogy van, de errefele a menyasszonyok felnőtt nők, nem ajándéktárgyak, amiket megőrzőbe adnak be.
2014. júl. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha arra vonatkozik a kérdés, hogy ki kíséri oltárhoz, akkor gondolom a hozzá legközelebb álló férfi (családtag, barát).

Engem pl. a testvérem kísért oltárhoz.

2014. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
felénk sincs kikérés, az oltárhoz a barátnömet a keresztapja kisérte.
2014. júl. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, a kérdező falusi, ott még simán van ez a kikérés dolog.


Nos, ilyenkor lehet választani közeli férfi rokont, pl. keresztapádat (nagybátyádat) nyugodtan!

2014. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly unkaöcsém nősült. Édesapja nagyon rég meghalt, az oltár elé édesanyja kísérte.
2014. júl. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Húúúú, itt aztán de nagyon modern és halandó mindenki!!!!(Kár.)


Idősebb férfirokon, nagybácsi, nagypapa, fiútestvér, de az édesanyát is el tudom képzelni ebben a helyzetben. Én olyat választanék, aki nagyon közel áll hozzám, és apukámmal is szerették egymást.

2014. júl. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!