Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ma már nem ciki terhesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már nem ciki terhesen megesküdni?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm babát vár, már menyasszony egy ideje, de most hogy jön a baba, gyorsan össze szeretnének házasodni. Nem lesz nagy felhajtás, polgári és egyházi is lesz, aztán egy kis vacsora az anyósánál. A ruhája az nagy "habos-babos" lesz ahogy ő fogalmazott. Tudom hogy régen ezért a pokol tüzén égtek az emberek, de ma már elfogadott pocakosan oltár elé állni?
2014. júl. 17. 15:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
56%

Manapság már akkor tartják tiszta hülyének az embert, ha nem állapotosan, és nem együttélésből házasodik meg.

Nekem nincs gondom ezekkel, de én elég konzervatív vagyok, és mikor ezek miatt a dolgok miatt (nem akarok csak úgy összebútorozni valakivel+terhesen férjhez menni) lehülyéznek, akkor azért mérges tudok lenni.

Hadd döntse el mindenki, hogy mit szeretne.

2014. júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Nem előre hozták. Tervben sem volt, mert eléggé pénz szűkében vannak.
2014. júl. 17. 15:49
 13/27 anonim ***** válasza:
77%

Mi a fenenek egyhazi eskuvo ha nem hivo eletet el a menyasszony???

Na ezt nem ertem terhessen templomi eskuvo???egyertelmuen nem tartottak be a katolikus vallas szabalyait es templomi csili vilit rendeznek rohej.

2014. júl. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
36%
Az én anyukám 30 éve terhesen ment férjhez, igaz, még nem látszódott a pocakja. De apámnak nem sok változása volt, a tata közölte, hogy elveszi és kész. :D Engem nem rég jegyzett el a párom, együtt is élünk, ősszel akarunk időpontot kérni jövő nyárra. Ha közben terhes lennék (nem próbálkozunk még, gumit használunk), akkor is ugyanakkor házasodnánk össze. De szerintem egyáltalán nem ciki, vagy közel sem nézik le annyira az ilyen nőket, mint régen.
2014. júl. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ciki, főleg, ha már nagy hasa van a nőnek és ehhez felvesz egy habos - babos ruhát. Azt a benyomást kelti, hogy bizony csak azért veszik el, mert teherbe esett. Akkor már ezerszer jobb akkor házasodni, amikor már megszületett a gyerek.
2014. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
48%

Egyáltalán nem ciki szerintem.


Tudod mi a ciki? Akár házasságban, akár nélküle, amikor a nő egyedül dönt arról, hogy lesz-e "véletlen" gyerek, vagy megtartja-e. Ha a pár mindkét tagja egyetért abban, hogy babát szeretnének és megteremtik hozzá a feltételeket, akkor holt mindegy, hogy esküvő előtt vagy után születik.


Ha még nincs pocakja, a habos-babos ruha is mindegy... nem látszik. Engem pocakosan is csak az zavarna, hogy kényelmetlen. De amúgy gyönyörű egy várandós menyasszony is :)


[link]

2014. júl. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
67%
Én meg azt nem értem, hogy miért gáz, hogy "csak azért veszi el, mert terhes". Ha már egyszer együtt is éltek, és mindketten akarják a besikerült gyereket, akkor tulajdonképp ez adhat egy olyan lökést, motivációt, ami eddig hiányzott, hogy az esküvőt letudják. Nálam mondjuk pont ez volt a helyzet, anyám elég nagy pocakjában jelen voltam az esküvőjükön apával... és már megvolt az ezüstlakodalom, sőt, tesóm is lett... magyarán nem bánták meg. Innen nézve meg nem mindegy, hogy több mint negyed évszázaddal ezelőtt mi volt az "indok" az esküvőre?
2014. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
95%

nekem van ismerősöm akik 3 hónapja voltak együtt mikor a csaj terhes lett és ezért rá 4 hónapra összeházasodtak. Az eljegyzés is a terhesség kiderülte után lett.

Nekünk már minden megvolt szervezve, le volt foglalva és esküvő előtti nap derült ki a baba.

2014. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
66%

Ismerek olyat, aki már szervezte az esküvőt, amikor összejött a baba, a lagzin már látszott is a pocakja. (Közel egy évig szervezték az esküvőt)

Ezzel semmi gond.

Másik ismerősnél becsúszott a gyerek, és gyorsan összeházasodtak, mert hogy néz ki, ha házasságon kívüli a gyerek. Előtte együtt se éltek, talán egy éve voltak együtt. A lányuk fél éves volt, amikor szétmentek, mert a csaj még élni akart, meg pasizni.

Ez már az elejétől ciki.

2014. júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
81%
Nekem valahogy "szomorú" látvány amikor a menyasszony terhes...ha már amiatt csinálják, legalább várják meg a szülést...
2014. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!