Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meddig illik/kell kivinni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig illik/kell kivinni az esküvői meghívókat?

Figyelt kérdés

Egy baráti párnak augusztus 17-én lesz az esküvője. Szóban többször mondták, hogy meg vagyunk hívva, de meghívót nem kaptunk.

Mivel utána héten leszünk mindketten szabadságon a férjemmel, jó lenne tudni hogyan tervezzünk.


Meddig várjunk még?


2014. júl. 20. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk aug. 14-én lesz, és nem küldünk senkinek meghívót. Tudják, hogy jönnek, akiknek jönnie kell.
2014. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De akkor honnan tudják, hogy meg vannak hívva? És ti honnan tudjátok, hogy hányan lesznek?
2014. júl. 20. 13:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat azert illo egy meghivot adni, amin a pontos idopont es a hely is szerepel. Kivetel, ha ezt mind elmondta mar szemelyesen a par. Legkesobb egy honappal az semeny elott illik meghivni valakit.
2014. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na igen, ez meg a másik. Nem tudjuk sem a helyszínt (helyszíneket?), sem az időpontot. Amikor utoljára beszéltünk erről, akkor még hezitáltak hogy legyen-e templomi vagy sem.
2014. júl. 20. 13:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én hónapokkal előtte tartom normálisnak, úgy zusammen. Így, akinek nincs anyi pénze, az is félretehet, ha utazni kell, vagy valameilyen ajándékra, ami nekem nem lenne fontos, de egy vendég nyilván úgy érzi jól magát és illőnek, hogy visz. Meg, ha gyereke van, akkor arra is kell költeni, főleg sulikezdés, tehát tuti szólnék előbb...

Aki közeli ismerős, annak talán nem biztos, hogy adnék meghívót, de vele kommunikálok pár naponta, így tudna arról, mi hogyan, meg hogy ott lesz...

2014. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, max 6, minimum 1 honap az illendo.
2014. júl. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Augusztus 22.-én megyünk esküvőre.

Július elején kaptuk meg a meghívókat.Általában 1 hónappal előtte illik kiküldeni.

2014. júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 2 hónappal előtte nem árt.
2014. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minimum 2 hónappal esküvő előtt. Ha biztosra mondják előre és mondjuk 1 hónappal, 3 héttel esküvő előtt kézbe kapod, az még valamennyire elfogadható.


De parasztságnak érzem, ha valaki 2-3 héttel esküvő előtt szól, hogy meghív. Egyrészt lehet, hogy van már valami programom arra az időre, másrészt anyagilag sem két forint...


Mi 3-4 hónappal azelőtt elkezdjük kiküldeni, elvinni a meghívókat.

2014. júl. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szóbeli meghívó nekem nem meghívó. Egy buliba, szülinapra oké, de nem esküvőre. Ennyire ne legyen már senki csóró, hogy egy darab papírt borítékba tegyen a legfontosabb információkkal és úgy adja oda. Akár házilag is elkészíthető...)


Kérdező, én még a hétvégéig várnék, ha addig nem érkezik meghívő, tervezném a nyaralást már arra a hétvégére.

2014. júl. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!