Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kizárólag kaparós sorsjegyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizárólag kaparós sorsjegyet nászajándékba?

Figyelt kérdés

Most kaptuk meg a meghívót, és az áll benne, hogy kaparós sorsjegyet szeretne a pár nászajándékba. Akkor csak azt vigyünk? És milyen értékben? (férjem unokahúga megy férjhez).

Nekem ez nagyon furcsa (bár mi meg csak pénzt kértünk), de akkor is fura, sorsjegyekkel teli rakni a borítékot.

Aki azt kért, vagy ilyen esküvőn volt már, az tényleg csak azt kapott/vitt?

Az összeget is azért nem tudom, mert már rég voltunk esküvőn, manapság mennyit illik adni? Nem lesz nagy hacacáré, lánykikérő, templomi-polgári esküvő, aztán étterembe megyünk.



2014. aug. 23. 12:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%
Mi is sorsjegyet kértünk. Méghozzá azért, mert tudtuk, hogy a rokonságnak megterhelő lenne fejenként még 5 ezer forintot is adni. Ezért azt kértük, hogy mindenki vegyen egy sorsjegyet. A mi célunk az volt, hogy ne a gondjukat gyarapítsuk ("úristen, miből adjak, ha magamnak sincs"), hanem együtt örüljünk az esküvőn. Aki akart, mert megengedhette magának, az úgyis hozott valami apróságot, sütit, tortát, italt, vagy valami apró kis tárgyat. Ki nem állhatom az olyan lagzikat, amik a pénzgyűjtésről szólnak, ilyenekre nem is megyek el, még akkor sem, ha megengedhetem magamnak!
2014. aug. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, ez tényleg hasznos volt!!!
2014. aug. 25. 12:20
 13/14 anonim ***** válasza:
11-es, és nyert valamelyik sorsjegy?
2014. aug. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sok esküvőn voltam, eddig mindenhol pénz+sorsjegy volt, ahol a meghívón kérték, hogy vigyünk sorsjegyet, akiket megkérdeztem, azok is úgy vittek. Általában annyi pénzt szoktak adni, amennyibe belekerült egy vendég, az kb 10-14ezer/fő.
2014. aug. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!