Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Legyen esküvő vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyen esküvő vagy ne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeptemberben lesz vagy lenne az esküvőnk. Sajnos apósom elég beteg lett, kórházban van. Valószínűleg meg sem fog gyógyulni :( Nem tudom ennek ellenére tartsuk-e meg az esküvőt vagy ne (semmi buli, csak anyakönyvvezetős változat). Anyós nagyon kampányol ellene és már kezdi páromat is befűzni. 6 éve élünk együtt és van egy 2 éves gyerekünk és már minden ki van fizetve. Ti mit tennétek?
2014. aug. 25. 12:46
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
38%

Hát nehéz de én nem tartanék így esküvőt. Ha már haldoklik akkor a párodnak inkább mellette kellene töltenie ezt a kis időt. Ha csak anyakönyvezető előtt írtok alá és semmi nem lesz akkor azt később is megtudjátok csinalni.

Nálunk a rokonságban két ilyen eset volt, hogy egy hónappal a lagzi előtt kórházba került az egyik szülő. Mindketten lemondták, pedig százezreket buktak rajta. Egyikük mamája meghalt, de a 2. esetben csodával határos módon az anyuka felépült és egy évvel később ott volt a fia esküvőjén.

2014. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
87%
Ha csak polgári szertartás lenne és nem lenne lakodalom, buli, akkor szerintem nyugodtan tartsátok meg.
2014. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%

Anyósod kampányol az esküvő ellen? Szép..

Szerintem a polgárin kívül egy szolíd vacsora simán mehet.

Nálunk is volt haláleset az esküvő előtt, és nem terveztünk bulit utána, így volt az esküvő és utána egy vacsora.

2014. aug. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Eddig jó volt a viszonyunk, szerintem ezek után nem lesz az.... Azért pont elég áldozatot hozok a páromért, gyerekemért. Apuka külföldön dolgozik, 2-3 havonta jön csak haza 1-2 hétre. Így is elég nehézkesen kapartuk össze a pénzt, mert van hova tenni. Igazából úgy gondolom ennyit megérdemlek és nincs rá garancia, hogy 1 év múlva nem ütközünk-e más problémákba.
2014. aug. 25. 13:05
 5/51 anonim ***** válasza:
25%

Ezzel csak az a baj, hogy az esküvőnek egy boldog eseménynek kellene lennie. Szeeintem se a párod, se a családja nem élvezné.

Ha baj lesz és meghal az apukája akkor minden évben eszébe fog jutni, hogy az apja is ekkor halt meg. Ha boldog emlékeket akartok a házasságról akkor nem tartjátok meg most.

2014. aug. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
30%

Hát ha lenne máshova tenni azt a pénzt, akkor az inkább egy ok arra, hogy mégse tartsátok meg.

De ha nem is lesz lagzi, akkor mi kerül annyiba?

2014. aug. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
17%

Ohh ha neked csak saját magad fontos és nem érdekelnek mások érzései akkor tartsátok meg... az a lényeg hogy te ennyit megérdemelsz. Ha a te apukád haldokolna akkor is megtartanád, mert kit érdekelnek, te ennyit megérdemelsz?

Furcsa, sok boldogságot azért nektek.

2014. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
86%
Én megtartanám. De esetleg megkérdezném, hogy tartható-e a kórházban, pláne ha csak anyakönyvvezetős változat lesz, hogy a leendő apósod is ott lehessen.
2014. aug. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

6os: csak a párom hazautazás 45ezer, a gyűrűk, ruhák, virág, önkormányzat, stb. ez azért nem 2 forint sajnos és senki egy fillért nem adott bele.

Apósomnak nem tudják mi baja csak tapogatóznak. Ha az amire gondolnak 3-6 hónapot adtak neki.

2014. aug. 25. 13:22
 10/51 anonim ***** válasza:
14%
Ne legyen.
2014. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!