Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Valóbán szokás a vendégeknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóbán szokás a vendégeknek 2 ruhát vinni egy esküvőre?

Figyelt kérdés
Úgy értem azt hallottam, hogy a magára az esküvőre van egy ruha, amibe megy a vendég és visz egy külön ruhát a lagziba, ami csinos, de kényelmesebb. Valóban így van?! Csak mert ma megyek esküvőre és nem tudom hogy vigyek e mégegy ruhát :)
2014. szept. 6. 10:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Van ahol szokás, van ahol nem. Nálunk sajnos igen...

Kérdezd meg a párt vagy a rokonokat, biztos megmondják majd.

2014. szept. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hát a párt most nem szívesen zavarom, biztos pörögnek ezerrel :) Legfeljebb elviszem magammal és meglátom...:)
2014. szept. 6. 10:25
 3/23 *Victorique* ***** válasza:
100%
Én erről még nem hallottam. Ha kényelmesen elvagy, tudsz táncolni az első ruhádban, akkor szerintem felesleges másikat vinni. Inkább cipőről hallottam, hogy visznek cserét.
2014. szept. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Felénk nem szokás, sehol a környéken. Sok esküvőn voltam már, de ilyet még soha nem láttam, nem is hallottam róla. Olyan már volt, hogy a koszorúslányok később átvettek másik, kényelmesebb ruhát a táncikálásohoz, de a vendégeknél maximum olyat láttam, hogy a kényelmetlenebb, csini cipőt váltották később kényelmesebbre. :)

Lehet, hogy vannak olyan helyek, családok, ahol szokás az ilyesmi. Én a helyedben megkérdezném más vendégektől, vagy családtagoktól, akiket jól ismerek. Vagy vigyél magaddal egy másik ruhát és vagy átveszed, vagy nem.

2014. szept. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ilyet még sosem láttam.

Max. önként vette át az, akinek kényelmetlen volt a szertartásos ruhája. (Jellemzően koszorúslányok, a nagy abroncsos ruhát cserélték le valami kényelmesebbre, vagy az idősebb hölgyek a cipőt...)

2014. szept. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Cipőt azt mindenképp viszek ;) És szerintem a ruhát is. Max ha nem veszem át elfér a kocsiban :) Én nem voltam sok esküvőn, felnőtt fejjel 1x voltam és akkor tűnt fel hogy elég sokan más ruhában voltak a lagziban. Meg hallottam is innen onnan. Mivel az esküvő nem helyben lesz, nem tudom, hogy ott mi a szokás és most nem szívesen hívnám fel őket ilyen "gonddal" :)


Köszi mindenkinek :)

2014. szept. 6. 10:34
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem általánosságban nem szokás.

De bizonyos "tisztségeknél" jól jöhet (pl. koszorúslányok sokszor nagy abroncsosban vannak, de abban végigbulizni egy éjszakát elég kényelmetlen)

Vagy a hidegebb évszakokban ajánlottabb a templomba melegen felöltözni, de a lagziban mégse vastagharisnyában és nadrágban lenne az ember lánya.

2014. szept. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
56%

Én sem hallottam még ilyent.

És a az a sok tucat ember hol fog átöltözni? :)

2014. szept. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Van, ahol az egész násznép átöltözik éjfélkor, a menyasszonnyal együtt. Vidd magaddal a váltást, aztán maximum nem lesz rá szükség.
2014. szept. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem szokás, úgy csinálod ahogy akarod. A koszorúslányok szoktak átöltözni éjfélkor, amikor a menyasszony.

Valaki meg hoz másik ruhát, kényelmesebbet a lagzira, és már vacsira átveszi.

2014. szept. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!