Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A baba miatt sajnps Decemberbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baba miatt sajnps Decemberben lesz az esküvőnk. Van tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Mire kell ilyenkor figyelni?

A polgármesteri hivataltól gyalog megyünk a lagzi helyszinére.

Hogyan legyen a fotózás?

Minden ilyesmi érdekel!

Köszönöm!


2014. szept. 21. 14:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%

Mondjuk akkorra kaptak időpontot?


AMúgy "a baba miatt" sokmindent jelenthet. PL. hogy tervben volt az esküvő, de korán teherbe esett, és nem akart nagy pocakkal esküdni, nyáron, kánikulában a komplikációk és problémák miatt. Vagy egyszerűen még a születés előtt meg akarnak esküdni, mert utána másra kell a pénz elsősorban és az embernek pici baba mellett máshoz is van kedve, mint esküvőt szervezni, stb.


De az sem szégyen, ha egyszerűen vállalták és ezért házasodnak össze. Miért lenne? Együtt vannak, szeretik egymást, csak el akarják intézni a hivatalos dolgokat a baba érkezése előtt.


Puccos nagy lakodalomról, felhajtásról, óriási ruháról itt senki nem beszélt...

2014. szept. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Ha terhes vagy akkor 30 napon belül is összeházasodhattok, nem kell kivárni azt az időt mint másoknak. Így akár még októberben is lehetne az esküvőtök. Akkor talán még jobb időtök lenne a fotózáshoz stb.

Mi 1,5 hete jelentkeztünk be a hivatalba és jövőhét szombaton lesz az esküvőnk. Mindent elintéztünk 1 hét alatt (ruhák, csokrok, díszek, székszoknya, asztalfutó, étterem, meghívók, torta, zene stb.)

Én is nyári esküvőt szerettem volna, de megbeszéltük a párommal, hogy akkor házasodunk mikor terhes vagyok. Így mindenki meg fogja érteni, miért nem 300 fős lagzi lesz. A baba meg nem sietett, így októberi esküvő lesz 15 hetes terhesen.

Gratulálok a babához és sok boldogságot nektek! :)

2014. szept. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 mi a fene ***** válasza:
Nem tudom miért vagytok kiakadva a téli esküvőn. Amig nem volt hűtőkocsi, nyáron nem is tartottak.Szerintem egy alkalomhoz illő ruhában- nem pánt nélküli rongy- stólával, kisbundában , zúzmarában még hangulatosabb is, fűtés legyen, meg jó kaja és hajrá. jobb mint nyári 40fokban punnyadni a vendégekkel együtt.
2014. szept. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekünk is decemberben volt az esküvőnk, de mi akartuk így. Beltéri fotókat csináltunk csak mert eszünkben sem jutott, hogy esetleg kint is csinálhatnánk.

Mi gyalog mentünk a polgármesteri hivataltól a fotóshoz ami 2 percre volt és onnan meg autóval az étteremig, pedig az is 5 percre volt, csak a haza út volt távol és ezért mentünk autóval. Minden nagyon hangulatos volt, pont úgy volt minden ahogy mi szerettük volna. Szívesen emlegetjük életünk nagy napját.

Nagyon sok boldogságot kívánok nektek! :)

2014. szept. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mivel csak egy esküvőre számol mindenki érdemes olyan ruhát választani amit egy nyári esküvőn is választanál. Fölé viszont olyan pelerint vagy kisbundát kölcsönözni amiben nem fázol és szép is. A kölcsönzőkben szokott lenni választék szép téli menyabundák közt.

Fotózásra én valami kastélyt választanék a közelben. Ott borongós időben is lehet beltérben szép képeket lőni. Egy jó fotóssal pedig egyeztetni a kinti helyszíneket, hogy fix ötletetek legyen kintre hóesésben vagy borongós időben is.

Ha hóesésben készítetek fotót érdemes gumicsizmát is vinni a ruha alá. A neten láttam egy mesés téli esküvős képet hóeseésben piros ernyővel, piros kivillanó cipővel a menyasszonyon.

Ha van Debrecenben valami szép télikert, akár ott is lehet külszíni esküvőt tartani. Sok boldogságot kívánok!

2014. szept. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocs, rápillantva a kérdésre Debrecennek olvastam a decembert.
2014. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem mindegy nektek hogy miért akkor tartják, amikor? Édes istenem... Nem ahhoz kért véleményeket hogy mikor tartsa, így közötök sincs hozzá.
2014. nov. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Utolsó nyugalom.
2014. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!