Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek mi a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a helyes sorrend? (Ültetés)

Figyelt kérdés

Az van, hogy a szüleim pár éve nagyon viharosan elváltak. Én pedig nagyon ráparáztam erre az ültetés dologra. Tartottunk egy eljegyzési ünnepséget, ahol két klikkre bomlott a társaság, mi pedig (párom családja meg én tesómmal) ingáztunk közöttük. Viselkedni tudnak, de azért pofákat vágni is, és kínos csöndeket produkálni. Nem akarok feszültséget...


Hogy legyen?

- anya, párja, apa, párja

- anya, apa, párjaik

- tanúk és párjaik mellettünk, de attól még el kell a szülőket is rendezni, meg attól tartok, hogy akkor azon csámcsogna a rokonság, hogy miért nem a szülők ülnek mellettünk...


Az étteremben U alakú asztal lesz. Szerintetek mi a legjobb megoldás? Indokoljátok is meg, légyszi! Volt valaki hasonló helyzetben? Mi lett a megoldás?



2014. szept. 25. 22:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

ugye egyik oldalon a te szuleid,másik oldalon a párod szulei.

Mindenképpen a szulok uljenek mellettetek..

pl: anyu-parja-parja apudnak-apud

Azert csak kibirjak azt a kis idot amig a rendezveny tart... mindenkepp a szuloket az asztalhoz. es ha pl

anyud-parja a te oldaladon apud-parja a parod oldalan? ez is lehetne egy megoldas

2014. szept. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Anya párja, apa párja. Gondoljanak, amit akarnak a rokonok, de szerintem ők is és ti is jobban éreznétek magatokat és nem is kellene arra gondolni, hogy mikor lesz vita.
2014. szept. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. 1-es, páromnak is vannak szülei :)


Valahol olyat is olvastam, hogy van olyan szokás h felcserélik a szülőket, pl. párom mellé az én szüleim, mellém az ő szülei... Valaki tud erről valamit? Bár az az érzésem, ez felénk nem szokás... :D


Nem mintha ez bármit is megoldana/megelőzne... :)

2014. szept. 26. 07:40
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Úgy ültesd Őket, ahogy a Párodnak és Neked tetszik!

Ahogy SZÍVETEK SZERINT ültetnétek.

Ez a Ti eljegyzésetek!

Nem kell azzal foglalkozni, hogy mit szólnak a rokonok...

2014. szept. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt is vedd figyelembe, hogy a férfi jobb oldalán ül a nő! Tehát ha mindenképp a főasztalhoz akarod őket ültetni, akkor az asztallal szemben ez így néz ki balról jobbra: anyud - anyud párja - apud párja - apud - tanú feleség - tanú - te - férjed - tanú feleség - tanú - férj anyja - férj apja

Nálunk is hasonló volt a felállás (elvált szülők), a nagyszülők is problémáztak, hogy ők miért nem ülhetnek velünk, de nem akartunk ennyi terítéket a főasztalhoz, mert szerintünk elveszti úgy a varázsát, így csak a szingli tanúinkkal ültük. (öcsém, én, férjem, férjem bátyja).

2014. szept. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lenne jó az anyát és az apát egymás mellé ültetni ebben a szituban és a párjaik meg csak ezután. Így a helyes (szerintem): anya és párja, apa és párja. Tehát a párok azért üljenek egymás mellett.
2014. szept. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A "főasztal" is eléggé korlátolt, mert akkora a terem, tehát nem ülhet az egész pereputty ott :) vagy a tanúk, vagy a szülők, csak akkor az én oldalamon 2x annyi "szülő"... nem gáz?


(Ja meg azt is hozzátenném zárójelben, hogy édesanyám sokkal de sokkal több mindent tett értem, míg édesapám... nem annyira lelkesít mellette ülni, 4-es... )

2014. szept. 26. 09:38
 8/15 A kérdező kommentje:
(ja nem, 5-ös :))
2014. szept. 26. 09:39
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértelek, csak azt írtam, ahogy "illik". :) Bár van, ahol a tanúk kerülnek a sor végére. Szokás és igény kérdése az egész.

Sok boldogságot Nektek!

(5-ös)

2014. szept. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
...és az nem lenne fura, hogy a "főasztalnál" az én oldalamon 2x annyian vannak?
2014. szept. 29. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!