Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha hűtlenséget látnál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hűtlenséget látnál egy legény- vagy leánybúcsún akkor tudtára adnád a megcsalt félnek?

Figyelt kérdés
Nem voltam még sose ilyen partin, de érdekel hogy mit tennének ilyenkor az emberek. Ha azt látnád, hogy a vőlegény vagy a menyasszony félremenne akkor valahogy tudatnád a megcsalt féllel? És abban az esetben ha a megcsalt fél közeli rokonod (pl.: testvér, unokatestvér) vagy közeli barátod? Az mennyiben befolyásolna hogy ha bizonyítékod lenne (pl.: fénykép, videófelvétel)?

2014. szept. 26. 15:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Nem!
2014. szept. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%

Valószínűleg nem adnám a tudtára. Egyrészt azért mert semmi közöm hozzá, másrészt azért mert a rossz hír hozóját általában nem szokták szeretni, harmadrészt pedig azért mert csak a megcsalt fél fogja magát szarul érezni tőle. Ha eldöntötték, hogy összeházasodnak akkor nagy valószínűséggel minden más rendben van közöttük (főleg ha egyszeri botlásról van szó) kár lenne ha azért megy tönkre jobb esetben csak a kapcsolat, rosszabb esetben pedig az életük, mert én beleavatkoztam. Ha a megcsalt fél közeli barát/rokon az egy másik tészta, de akkor is mérlegelnék és csak akkor mondanám el neki, ha tudni akarná. Akivel elég közeli a kapcsolat ahhoz, hogy egyáltalán megforduljon a fejemben, hogy elmondjam neki arról tudom, hogy akarja-e tudni.


Én úgy vagyok ezzel, hogy nem akarok róla tudni, ha a párom megcsal. Ha le akar lépni akkor azért mert utána már teljesen mindegy, hogy azért lép-e le mert van neki más, vagy teljesen más oka van, ha meg velem marad, akkor csak mérgezi a kapcsolatunkat de főleg engem, ha tudok róla. Ez az "el kell neki mondanod, mert őszintének kell lenni" egy nagy marhaság. A saját lelkiismeretén próbál az illető ilyenkor könnyíteni, de egyrészt nem könnyít rajta, másrészt megnehezíti a megcsalt félnek. Ha volt bátorságod megtenni és megcsalni, akkor boxold ezt szépen le a saját lelkiismereteddel és ne terheld vele a másikat.

2014. szept. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
14%

Alapbol nem, leven a legeny/leanybucsu tobbek kozott erre valo. (amugyis a hazassag elott van tobbnyire, tehat utana fogadjak csak a huseget)


Kozeli rokonnal elgondolkodnek rajta, de aki legenybucsura (vagy lanybucsura) a masik kozeli rokonjat elhivja, es utana a szeme elott megrakja a sztriptizest, hat az vessen magara :)

2014. szept. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Miért lenne a legény/leánybúcsú arra való, hogy mással szexeljünk? Az esküvő előtt gondolom egy ideig jegyben járnak, meg azelőtt is egy ideig párkapcsolatban vannak. A párkapcsolat kezdetétől már számít a hűség.
2014. szept. 26. 16:12
 5/18 anonim ***** válasza:
3%

azert arra valo, mert az az utolso lehetoseg, amikor meg lehet.

mivel nem sokkal utana fogadod az orok huseget, ezert szerintem megertheto ha utoljara valaki meg ki akar rugni a hambol.

mint a fogyokura elso napja elotti este meg utoljara evett csokolade.

2014. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

Ha közeli barátom/rokonom lépne félre, vagy őt csalnák meg, biztosan nem hagynám annyiban. Nem én közölném a megcsalt féllel a tényekkel, csak abban az esetben, ha a félrelépő magától nem teszi ezt meg.

Ugyanezt várom el én is a barátaimtól (közeli nincs sok), de szerencsére ők nem is tennék meg velem, hogy egy ilyet elhallgatva hagynak férjhez menni.

2014. szept. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%
*tényeket
2014. szept. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Szólnék, de mondjuk én degecről jöttem.
2014. szept. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Egyrészt nekem semmi közöm hozzá, nem az én tisztem elmondani. Másrészt legtöbbször a hírvivőt utálják, és még én lennék a szarkavaró. Szóval köszi de nem...Az ő életük.
2014. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%

Ilyen esetben én tartanám korrektnek, ha szólnék annak, aki félrement, hogy mondja el a párjának, mert ha nem teszi, akkor én szólok.

Az egyenesség híve vagyok, undorító dolog a megcsalás és szerintem joga van a megcsalt félnek tudnia erről. Aztán ő maga eldöntheti, hogy úgy gondolja, hogy itt a válaszadók jó része, hogy az egyszeri alkalom a buliban nem számít és legalább kiélte magát, vagy lép valamit.

2014. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!