Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha hűtlenséget látnál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hűtlenséget látnál egy legény- vagy leánybúcsún akkor tudtára adnád a megcsalt félnek?

Figyelt kérdés
Nem voltam még sose ilyen partin, de érdekel hogy mit tennének ilyenkor az emberek. Ha azt látnád, hogy a vőlegény vagy a menyasszony félremenne akkor valahogy tudatnád a megcsalt féllel? És abban az esetben ha a megcsalt fél közeli rokonod (pl.: testvér, unokatestvér) vagy közeli barátod? Az mennyiben befolyásolna hogy ha bizonyítékod lenne (pl.: fénykép, videófelvétel)?

2014. szept. 26. 15:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én ezt a "mindig a hírvivőre haragudnak" dolgot nem értem. Mi rosszat követ el az aki az igazságról tájékoztatja a másikat és azt bizonyítékkal is alátámasztja? Ha engem megcsalnának és valaki erről tájékoztatna és bizonyítékokat is mutatna akkor én még meg is köszönném neki hogy elmondta az igazságot. Nem tudom megérteni azokat, akik a hírvivőre haragudnak ha az bizonyítékokkal alátámasztva lebuktatja a megcsaló felet.
2014. szept. 26. 19:26
 12/18 anonim ***** válasza:
98%

Èn akarnám tudni, és el is várnám, hogy aki ilyenröl tud, az elmondja nekem!

Ez egy nagy baromság, hogy arra való a lány- vagy legénybúcsú, hogy még utoljára kirúgjunk a hámból. Meg, hogy egyszeri alkalom?! Na aki egyszer megteszi az megteszi többször is, ilyennel ne kábítsátok már magatokat, hogy egyszeri alkalom!

Igenis elmondanám, föleg ha a barátomról, rokonomról van szó. Ha valami távoli ismerös, akkor meg hagynám annyiban, akkor semmi közöm hozzá. De barátnak, családtagnak igen, elmondanám!!! Természetesen!!!

2014. szept. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
96%

Ez egy akkora marhaság szerintem,hogy az esküvőn fogadnak örök hűséget,addig meg mindent szabad! Hát bakker nehogymár mert nem volt esküvőnk ez legalizálja a 20 éves párkapcsolatom alatt a hűtlenséget!:)

Ja amúgy meg én elmondanám és elvárnám,hogy nekem is elmondják!Jelzem egyvalaki úgy is megtudja ha volt valami a sztriptízessel,mégpedig az aki fizeti ugyanis akkor drágább a tarifa,nem kicsit!:)És nem az "ünnepelt" szokta fizetni a számlát!:)

2014. szept. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%

Lattam én már..

És nem szóltam.. egyrészt a menyasszony akit megcsaltak nekem nem baratom, másrészt semmi közöm hozzá.

Attól én még undorító dolognak tartom, maximálisan elitélem és soha nem tennék ilyet. De sajnos valóban van ilyen.

2014. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
7%

Attol fugg, melyikkel vagyok jobb viszonyban.


De alapbol nem kenyerem a besugas, nem vagyok senkinek se az ingyen magandetektive.

2014. szept. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen vagy olyan modon, de a tudtara adnam a megcsalt felnek. Nem asszisztalnek abban, hogy elete legnagyobb bakloveset kivesse el tudatlansagaban, foleg ha rokon. Es ha kicsit is ertelmes, kihatral meg ameddig megteheti. Felajanlanam eloszor a lehetoseget a hutlen felnek. Aki megteszi egyszer, az megteszi tobbszor is. A legeny - es leanybucsu NEM erre valo! Ilyen logikaval aki nem hazas, az nyugodtan csalhatja a masikat fuvel - faval (hiszen a jaras es a jegyesseg semmit sem er, sot, olyan mintha nem is lenne), a hazassag pedig garancia a husegre. Na persze.
2014. nov. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem vagyok se gerinctelen, hogy hagyjam, hogy egy rokonom a tények ismereten nélkül szánja rá magát a házasságra, sem pedig gyáva, hogy lapítsak, mint sz*r a fűben, mert nehogy a hírvivőre haragudjanak. Kényelmes kibúvó szöveg annak, aki nyugtatni akarja a lelkiismeretét. A házasság nem azon a félen múlik, aki az információt átadja, hanem azon, aki félrelép, és azon, aki ezen tudás birtokában felbontja az eljegyzést vagy megbocsát, és az oltár elé vonul. Az már az ő dolguk. Ha az igazság tesz tönkre egy kapcsolatot, akkor az egyébként sem volt kapcsolat.
2015. ápr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha a megcsalt fél olyan, aki közel áll hozzám, akkor elmondanám neki, alap. Én is örülnék, ha fordítva így lenne. Ha nem ismerem annyira, akkor meg minek szóljak bele az életébe.

Ha meg a közeli barát, rokon rám lenne kiakadva, akkor legalább megtanultam, hogy hiba volt bennük megbízni. Nem vagyok senkire se annyira rászorulva, hogy ezek után még magamat ostorozzam...

2016. nov. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!