Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kis esküvőd volt? Utólag nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis esküvőd volt? Utólag nem bántad meg? Hogyan zajlott? Mi tette különlegessé?

Figyelt kérdés
2014. szept. 30. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
27-en voltunk, egy étteremben, zenével, mindennel. Nem bántam meg, nagyon jó volt. Téli esküvő volt, esett a hó, mivel karácsony közeledett, a dekoráció ahhoz igazodott, nekünk ez nagyon tetszett.
2014. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

20an voltunk osszesen. Egyszeru polgari esküvő Megcsak nem is fehér ruhában az anyakönyvvezetőnel, aztan haza mentünk es otthon, a kertben volt egy kis ünneplés. Rendeltünk par szendvicset, hidegtalat, en aznap hajnalban sütöttem tortat.

Nem bántam meg, hogy ilyen volt. Csak az volt jelen, aki nekünk fontos volt. Ettől volt különleges

2014. szept. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

Az elso eskuvom kicsi volt,kb 22 ember,tok meghitt utana etterem es vacsora,a masodik eskuvom az egy villameskuvo volt 4 en voltunk rajta es csak rohogtunk es a harmadik eskuvom egy nagy eskuvo volt,Thaifoldon:-)))


A lenyeg az h nem erdemes egy napert kiadni milliokat:-)))

2014. szept. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
10-en voltunk. Nem bántam meg, csak a cipőm, az kényelmetlen volt :P Egyszerű volt, szolid, rövid, romantikus. Mi tette különlegesség? A férfi, akivel összekötöttem az életem :) Az a perc amikor az első zenét hallgattunk, örökre a szívemben marad. Másoknak "csak egy esküvő" lehetett, nekünk különleges volt. (Nem, nem azért, mert nem volt pénzünk :D eregethettünk volna galambot, és énekelhetett volna egy híresség is nekünk, akármi, de minket ez nem érdekel.)
2014. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
14 en voltunk osszesen, feher ruham sem volt (tobb ev egyutteles utan mit bohockodjak?) Hetkoznap volt, utana vacsi, es ennyi. Megbantam, hogy nem titokban 2 idegen tanuval oldottuk meg. Illetve nem is bantam meg, mert mar tulvagyunk rajta, ugyhogy vegulis mindegy mar.
2014. szept. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Nem mert ezt is szerettük volna. Frászt kapnék ha produkálnom kellene magam mindenki előtt. Azt tette különlegesé hogy a mi esküvőn volt nem másé, mégis mi más?
2014. szept. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Ketto volt.


Az elson viszonylag sokan voltunk, volt minden ami kell, stb... aztan ket honap mulva a feleseg kitalalta hogy o mar nem szeret, es valas.


A masodikon osszesen voltunk negyen a ket tanuval egyutt, az meg azota is tart, tobb mint harom eve, boldogan, most szuletett a masodik kislanyunk :)

2014. szept. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Három év azért még nem olyan sok idő, majd 30év múlva írj utolsó ilyent.
2014. szept. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
2-en voltunk, külföldön, mindenki számára meglepetés volt itthon:) Nagyon jó volt, nem lehetett volna különlegesebb (abban az országban volt, amiért évek óta rajongok, kutatom a történelmét), nem bántam meg!!! 28N
2014. szept. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Két tanús esküvő volt, nem bántam meg. Attól volt különleges, hogy a világ legjobb pasija volt a férj.
2014. szept. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!