Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Paraszt lagzira ez a menüsor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paraszt lagzira ez a menüsor jó lesz?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy lennének szendvicsek, aztán halászlé és húsleves, kemencében sült: májas és véres hurka, lecsókolbász, langalló, pizza, kalács, egész fasírt (kolbásszal, tojással, vegyes zöldségekkel töltve), töltött káposzta, francia saláta, görög saláta, sült csirkecomb, töltött csirkecomb, rántott hús.

Ti mit vennétek ki belőle, esetleg mivel bővítenétek még?


2014. okt. 13. 15:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
nem bővíteném, szerintem bőven elég, max annyi, h a töltött káposztát éjfélkor adnám, azt akkor szokás!
2014. okt. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
36%
Tökéletes:D bár mondjuk ha még bővítenéd lilahagymás zsíroskenyérrel, és mellé mindenkinek 1-1 pici körte pálinka, úgy még változatosabb lenne:D
2014. okt. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
56%

ez így is rengeteg féle!!!

a kemencében sültek teljesen kimaradhatnak.

hidegtál (saláták, hidegsültek), halászlé, húsleves, töltött káposzta, meg gondolom vmi hagyományos krumpli-rizs köret is

2014. okt. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
esetleg desszert, torta??
2014. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
36%
Azert lagodalomba szendvics nem valo,es halaszle Sem szokas-szerintem.
2014. okt. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
17%
utolsó igazad van, szerintem a káposztán és a csirkén kivül semmi nem való esküvőre ezekből :), de vagy kamu, vagy ilyen az ízlésük, hát hajrá!
2014. okt. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%

halászlé? szendvics? pizza? francia saláta? görög saláta?

Én még ilyen nem láttam és nem ettem paraszt lagziban.

2014. okt. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
47%
Igaza van a 6-osnak. Nem jó egy csomó minden: Szendvics, halászlé, lecsókolbász, pizza, kalács nem lagziba való étel.
2014. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%

Én vidéki vagyok, de ilyet még nem hallottam hogy pizza, meg halászlé lenne a menüben.

Ami ilyenkor szokott lenni, újházyi tyúkhús leves, májgombóc leves, rántott hús, gomba, karfiol, rántott sajt, pulyka hús sonkával töltve, kacsa comb, lila káposztával, marha pörkölt, birka pörkölt, nokedli, krumpli, saláták. stb...töltött káposzta éjfélkor. Remélem nem bántottalak meg?

2014. okt. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

uristen.. :D anyaam segits meg :D

De a francia salata helyett inkabb parolt lilakaposzta,vagy savanyusagot adnek az olyan "parasztosabb" :DDDDD a csirkehez jol megy :)

leves az okes. kolbi oke,a csirkehez egy kis torott krumpli,parolt kaposztaval.. az ugy "idealis" parasztos :D sok boldogsagot nektek :)

2014. okt. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!