Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennél, ha valaki ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha valaki ilyen ruhában jelenne meg az esküvődön?

Figyelt kérdés

Vendégként természetesen.


[link]


2014. okt. 17. 18:48
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom elképzelni, hogy olyasvalakit hívjak meg, aki nincs tisztában azzal, mit illik és mit nem illik...
2014. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
86%
Ha csinos lenne, akkor örülnék neki. :D
2014. okt. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
82%
Egy konzervatív esküvőre kissé extravagáns. Ha mások is így öltöznek, és nem lógsz ki vele a tömegből, akkor nincs baj (egy barátom pont ilyen esküvőt tervez), de egyébként szerintem ne akard jobban vonzani a tekinteteket, mint a menyasszony.
2014. okt. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
95%

nekem nagyon tetszik ez a ruha, nem tenném szóvá, bár az tuti, hogy kirína a környezetéből :D

szűkkörű esküvőnk volt amúgy szerencsére, és a barátnőim megtiszteltek azzal, hogy nem öltöztek ki nálam jobban (egyszerű egybe ruhám volt, szóval nem lett volna nehéz)

2014. okt. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
26%
Nincsenek ilyen rokonaim...
2014. okt. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
90%

Semmit. Tapasztalatom szerint ruha kérdésben, csak a hisztigép menyasszonyok kötekednek, furcsa mód a vőlegényt és a többieket nem szokta érdekelni.

Részemről mindenki jöjjön olyan ruhában amiben jól érzi magát.

2014. okt. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem sokaknál kiverné a biztosítékot a násznépben. A fekete színe és a fazonja miatt.

Viszont a ruha nagyon jól néz ki. Első gondolatom az volt hogy én is felvennék szívesen egy ilyen góth stílusú ruhát. A második gondolatom pedig az volt, hogy hova is vehetném fel?: Buliba, bálba, esküvőre...:-) Lehet mind a három helyről kinéznének. Talán még szebb lenne ha a fekete szalagokat halványlilára, fehérre vagy pirosra cserélnék. Akkor nem lenne olyan túl fekete egy esküvőre.

2014. okt. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
33%

Olyan mintha temetésre mennél benne. Nem illik. Nem baj az ha valakinek van egyénisége, a goth nekem kifejezetten tetszik, de családi ünnepségekre, illetve bármilyen jellegű ünnepségre nem illik ennyire stílust kifejező módon felöltözni. Ez nem is ünneplő ruha. Esküvőre valami semlegesebbet kéne. Nem baj ha fekete, de ez már túlzás.

Amúgy kérdező te a menyasszony vagy vagy az aki ezt a ruhát akarja felvenni?

2014. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
89%

Semmit, azért aki őszinte az tudja hogy a menyasszonyi ruha sem érdekel a menyasszonyon meg az örömanyán kívül senkit nemhogy egy vendégé.

Én esküvőmre nyugodtan jöhetne akár ebbe, akár pizsamába akármibe.

2014. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
54%
Felröhögnék.
2014. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!