Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek playlist-ről ment a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek playlist-ről ment a zene a lagzijában, mi a tapasztalata róla?

Figyelt kérdés
Azon dilemmázok, hogy zenekar legyen-e vagy általunk kiválogatott lejátszási lista. A zenekarral az a problémám, hogy olyan zenekart nem találok, ami 100%ig, de legalább 80-ig megfelelne a zenei ízlésünknek, attól félek viszont, hogy a simán csak lejátszott számok nem hoznak kellő hangulatot, amit egy élő zenekar tudna. DJ-t nem akarunk. Akiknek simán laptopról vagy ilyesmiről ment megvolt a kellő hangulat?

2014. okt. 28. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Hangulat szempontjából:

Zenekar/DJ>Laptop. Mindenki zaklatja a zenekart/DJ-t a lagziban alapból is, hogy azt játsza amit Ő szeretne hallani, szerinted ha laptop lesz mi lesz? Egy szám sem fog végigmenni mert mindenki odamegy majd berakni azt amit szerinte hallgatnia kell a tömegnek stb... Nem javaslom.

2014. okt. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen megértem, nehéz jó zenekart találni.

Mi a baj a DJ-vel?

Komolyan kérdezem, mert nálunk pl. az lesz, több lagzin voltam, ahol ő játszott, retro zene lesz és magyar rockosabb számok, amikre lehet táncolni.

A zenelejátszós dolog elsülhet nagyon jól és nagyon rosszul is. Láttam olyat,hogy kartonból csináltak a laptop köré egy zenegép szerű dobozt, jól nézett ki. :)

Hangosítást így is kell bérelned/kérned a helytől (van, ahol tudnak adni, van, ahol nem) és elég sok munkád lesz benne, ha elég zenét szeretnél összeszedni egy teljes lagzira, amiből még válogatni is lehet.

2014. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk is Dj lesz, lesz retro zene, angol-magyar, éjfèl után ha úgy hozza a hangulat akkor pedig mai slágerek is akár. Csakis táncolható zenéket jàtszik, és nàlunk nem lesz kifejezetten mulatós zene. Szerintem inkább Dj-t hívjatok,mert ő hoz magàval hangosítást, világítást, meg minden egyebet is. Egyébként 2 éve az egyik barátnőm lagziján laptopról ment a zene, mondanom sem kell,hogy egy idő után mindig más ült elôtte, és épp azt rakta be ami neki tetszett. Volt olyan is, hogy az 50 főből 5 ember ugrált egy rockszámra mert csak ôk ismerték és az volt a kedvencük...amúgy meg szinte csak mo fiatalok táncoltunk és mi csináltuk a hangulatot a barátokkal. Azért lehangoló tud lenni egy laptopos esküvő szerintem.
2014. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!