Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Merjek köves karikagyűrűt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek köves karikagyűrűt venni? Vagy kieshet?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy a kövesek tetszenek, viszont egy életen át tart, így lehet hogy inkább simát kéne néznem amiben esetleg csak vésve van??

2014. nov. 3. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Simát vegyél. 2 hónapja volt az eljegyzés nálunk. Köves gyűrűt kaptam. Egy nagy kő és több kicsi van bent. Már másodszor vittük vissza mert kiesett a kő. Nem ugyan az a kő.

Vásárláskor mondta is az eladó hogy inkább ne a köveset vegyük. Már bánom.

2014. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi 3 éve vagyunk házasok, nekem köves gyürüm van, de még soha nem esett ki nem is néz ki, hogy valaha kiesne.

Habár szerintem itt is látszik az ár, minöség. Ha olcsot vesztek akkor inkább kö nélkülit.

2014. nov. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Köves eljegyzési gyűrűt kaptam ,amiben egy nagyobb és négy kisebb kő van . Közel egy éve viselem éjjel-nappal,ebben csinálok mindent takarítok ..stb ,egy kő sem esett még ki .
2014. nov. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Négy éve hordom a köves eljegyzési gyűrűmet éjjel-nappal, takarításhoz sem veszem le, csak az uszodában, strandon nincs rajtam.


Semmi probléma nincs vele, pedig az enyém ugyan gyönyörű (számomra mindenképp), de egy olcsóbb modell.

2014. nov. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer leesett a mosógépről, ahova akkor tettem, mikor kézmosásnál levettem. A nagyobb kő kiesett, de megtaláltuk, visszarakták.

Azóta jobban vigyázok rá. De elrendezésénél fogva egyébként nem tudnám kiütni belőle.

2014. nov. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem e minőségtől függ. Az eljegyzési gyűrűmben van egy nagy kő,és 5 pici kő. 5 éve van meg,soha nem veszem le,és semmi baja. A karikagyűrűmben szintén 13 db kő van meg van majdnem 3 éve semmi baja! :)
2014. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pár évik kibírhatják, de évtizedekig nem. Márpedig az élet azért jobb esetben tovább tart ennél. Én nem ismerek olyat, akinek hosszú távon ne jelentettek volna gondot a potyogó/elveszett kövek.
2014. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1 es vagyok. Az enyém sem volt olcsó. 70 ezer ft. Ezért is reklomáltunk hogy egy majdnem 100 ezer forintos gyűrűt már másodszor viszek vissza. Ki szeretném cseréltetni másikra.
2014. nov. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, milyen a kialakítása. Nekem pl. ilyesmi az eljegyzési gyűrűm, tehát egy nagy kő van, de nem lóg ki, és sok pici, amiket nem is lehetne onnan kiütni:

[link]

2014. nov. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én eljegyzési gyűrűmben is 3 kő van, még aznap, mikor megkaptam, leejtettem a konyhakőre, semmi baja nem lett. Minőségi, foglalt köves darab, nem ragasztott. A garanciában vállalták is, hogy amennyiben mindennapi használat során kiesne a kő, még ha el is veszik a kő, ingyen pótolják.
2014. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!