Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez a Mori Lee ruha megéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a Mori Lee ruha megéri ennyiért?

Figyelt kérdés
[link]
2014. dec. 18. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem 45-48-nál többet nem ér.
2014. dec. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azért a vásárlás előtt kérnék arról a ruháról fotókat amit el akar adni, és elmennék felpróbálni is. Ha élőben is így néz ki mint a képen, akkor megéri.
2014. dec. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is kértem,de nem tesz fel..azt írta van fent már kép róla..Ezért érzem neccesnek amúgy.
2014. dec. 18. 20:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha már esküvői ruhát szeretnél venni, ne neten rendeld meg, mert pofáraesés is lehet a végén. Ha neked számít az esküvő és szép szeretnél lenni, menj biztosra.

Ráadásul itt a képeken látszik, hogy nem az adott termékről van fotó, hogy most milyen állapotban van. Szerintem ezt semmiképp ne vedd meg, főleg, hogy még képet sem hajlandó feltölteni, tuti kamu.

2014. dec. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Mar megint te vagy 😕

meg vag aldva ezzel a MORI LEE ruhaval. Mindegy neked hogy lattad e vagy nem csak MORI LEE

2014. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
?
2014. dec. 18. 21:13
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
ez a ruha a felsőtestet túl hosszúnak láttatja, a lábat túl rövidnek. aránytalan lesz tőle a menyasszony testalkata.
2014. dec. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
lehet, hogy tett fel, csak még nem hagyták jóvá, ne emiatt legyen gyanús. Nézd meg, hátha van vmi olcsó terméke, azt üsd le, és már meg is lesz a mailcíme. Ha összejön, neki se kell a 40-50e ft után jutalékot fizetnie.
2014. dec. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen es utána kérd meg hogy hagy nezhesd meg élőben.
2014. dec. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!