Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen a pilisvörösvári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a pilisvörösvári házasságkötő terem?

Figyelt kérdés
Milyen a házasságkötő terem? Nem találok róla képeket. Esetleg fotós van a városban. Egyszerűen nem találok neten semmilyen információt.
2010. febr. 4. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Pilisvörösvári vagyok, nekem nem tetszik a házasságkötő terem (egyébként tanácsterem, de erre a célra is ezt használják. Most tervezik hogy újat építenek, de szerintem ez még beletelik pár évbe). A legnagyobb probléma, hogy nagyon közel van a 10-es úthoz (a polgármesteri hivatal épületében) és ha nyáron van az esküvő, esetleg több embert terveztek ide hívni, mivel nincs klíma ablakot kell nyitni, ha kinyitják az ablakot akkor behallatszik a zaj. :( Nekem egyébként maga a terem sem tetszik. A mi esküvőnket ezért Pilisszentivánon tartottuk, ahol már külön házasságkötő terem van, légkondicionált és nagyon szép. Véleményem szerint több ember fér el a teremben...... Majd fotóst is tudok ajánlani, de utána kell néznem az elérhetőségének.
2010. febr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményed! Akkor máshol lesz az esküvőnk. Igazából szűk körű lesz csak. Pilisszentivánon milyen a terem? Képet tudsz valahol mutatni róla a neten? Nem találok csak külső fotót. Nagyon köszi!!!
2010. febr. 6. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!