Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi kiegésztőket hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi kiegésztőket hol lehet vásárolni?

Figyelt kérdés

Stóla, fátyol vagy kalap, kesztyű, cipő.

Van valamilyen erre szakosodott üzlet Budapesten, ami nem ruhaszalon? Ahol csak kiegészítők vannak nagy választékban? Vagy pedig egy megbízható webshop?



2015. jan. 8. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Stólát, kesztyűt adtak a ruhámhoz, meg kistáskát és csipkés napernyőt is.

Fátylam, kalapom nem volt.

Cipőt rendes cipőboltban (Tamaris) vettem.


Egyéb kiegészítőket (nyaklánc, fülbevaló, hajdísz) netről rendeltem - nem esküvői webshopból

2015. jan. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

menyasszonyi ruha boltban

vagy ha nem zavar sokan árulnak a neten is

cipőt meg sztem bármelyik cipőboltban

2015. jan. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Én az aliexpress.com-ról fogom megrendelni az összes menyasszonyi kiegészítőmet. Ott van minden és jó áron. De a ruhát azt Magyarországon fogom varratni, a cipőt meg sima cipőboltban fogom megvenni.
2015. jan. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Én a múltkor ezt a boltot láttam a VII. kerületben [link]

Első sorban tánc kellékekkel foglalkoznak, de menyasszonyi kellékeik is vannak. Nem mondom, hogy olcsó, de egy sétát megér.

2015. jan. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt elég sok kiegészítőt megtalálsz. Jó nem budapesti de online is rendelhetsz Bridal Mirage
2015. ápr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!