Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Abroncs helyett mit lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abroncs helyett mit lehet a menyasszonyi ruha alá húzni?

Figyelt kérdés

Nem szeretném ha a lábaim közé menne a ruha. De az a merev kifeszített "külön életet élő" abroncsos alj nem tetszik.

Esetleg valami alsószoknya?

Ha igen, milyet tudnátok ajánlani?


2015. jan. 19. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, alsószoknyának hívják, és egy jóval kisebb, kevésbé merevített "abroncs". A-vonalú ruhákhoz szokták ajánlani, de hogy pontosan milyen kéne neked, az a ruhádtól függ, és a kölcsönző/szalon tud ajánlani.
2015. jan. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szalonban kérdezd meg mindenképp, mert nagyon nem mindegy, hogy mit veszel a ruha alá. Van aminek csak abronccsal szép az esése, sőt abroncsból is több fajta, méretű, alakú van...ruhája válogatja. Plusz ha mondjuk amúgy abroncsos a ruha de nincs alatta abroncs, akkor a hossza sem fog stimmelni. Egyébként nem olyan kényelmetlen mint amilyennel elsőre tűnik, tök kibírható. Inkább a ruha szabása, anyaga és súlya itt is a mérvadó. Nekem egy nagyon könnyű ruhám volt, abroncsos, de kényelmes. Próbáltam viszont olyat is, ami nehéz volt, vagy pl. szúrt a csipke stb. Ha a ruha kényelmes, akkor az abroncs a legkevesebb (ha csak a kényelem miatt kérdezed...) Nyilván ha nem tetszik, akkor nem kell aborncs, de akkor ne is olyan ruhát válassz szerintem.
2015. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vegyél 1karikás abroncsot a ruha alá, az 'nem él külön életet' :)


[link]


persze ehhez olyan ruha is kell


tüllt, meg ilyeneket én nem vennék alá, mert ha ki is keményíted, és a próba alatt jó is, de táncolsz benne egyet, már nem úgy fog állni, bemegy a lábad közé...

2015. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!