Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kis esküvőre, ahol csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis esküvőre, ahol csak polgári szartartás lesz elég csak egy koktélruha?

Figyelt kérdés
Szűk családdal tartjuk az esküvőnket kb 10-20fő és csak polgári lesz ill. az ezt követő ebéd. Erre nem vennék menyasszonyi ruhát,hanem valami kényelmesebb koktélruhára gondoltam. Viszont szeretnénk egy kreatív fotósorozatot magunkról ami egy külön napon lenne és itt menyasszonyi ruhában lennék.Mit gondoltok erről?
2015. febr. 9. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Én nem nagyon értem :) Szerintem nyugodtan vehetsz menyasszonyi ruhát egy kisebb szertartásra is.
2015. febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahogy érzed; az a fő, hogy jól érezd magad a szertartáson abban, amit viselsz.


Az általad leírt alkalomra jó egy koktél ruha, bár a stílusától is függ. Nyilván olyat, ami hivatali és családi ünnepre jobban illik, mint buliba.

2015. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A polgari nekunk a templomi elotti heten volt, en se menyasszonyi ruhaban, hanem egy konnyu feher egyberuhaban voltam. Nincs ezzel gond. Azt vegyel fel ami jol esik.
2015. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
szartartás xDDD made my day
2015. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Persze, hogy jó. De gondold át többször, jobb esetben többet nem vehetsz fel esküvői ruhát.
2015. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy neked jó.
2015. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
haha tényleg! Ez vajon ilyen freudi, hogy szartartás?
2015. febr. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!