Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik minőségi, olcsó webshop...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik minőségi, olcsó webshop, ahol fátyol és tiara is van?

Figyelt kérdés
Egy éve, amikor párom megkérte a kezemet, akkor elmentettem egy linket, ahol fátylak és tiarák (is) voltak, egyéb esküvői kiegészítők mellett, ami meglepően jó áron volt. Itt gyakorin írta valaki, hogy nagyon jó minőségű dolgokat lehet ott kapni. Pl. én egy hosszú fátylat láttam 7200 forintért. Van ötletetek, melyik lehetett? F betűvel kezdődött, ha jól emlékszem... Vagy van ötletetek, hol érdemes megnézni?
2015. márc. 7. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Olcsó--minőségi sajnos nem jar egy cipőben :(


7200hosszú az átlagos ár, ha nem neves szalonból van és nem eredeti darab..

Pl az asia centerben a ruhák szerrintem borzalamsak, de a kiegészíttők szuperek, pl a fátylak közül is a baratnőm onnan választott.

Webshopból nem rendelnem a helyedben, kepen nagyon mások, mint élőben,msőt az anyag és az esés sem jön át egy fotőn..

Az f betűs webshopot nem ismerem... Olx, vatera

2015. márc. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én ebay-on láttam most fátylat 2000-3500ft között
2015. márc. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :) Ázsia center jó ötlet. Ruhám már megvan. :) Ebayt nézegettem tegnap, már hármat kiszúrtam. :)

De emlékszem, hogy nagyon dicsérte valaki az egyik webshopot, ahol kifejezetten márkás fátylak-tiarák voltak a fent említett árért, és ugyanaz a márka máshol dupla annyi volt minimum. :(

Mindegy, köszönöm azért, ha van még valakinek ötlete, megköszönöm! :)

2015. márc. 8. 12:43
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy f-el kezdődött, jól emlékszel? Én a tidebuy-on nézegettem régebben ilyen kiegészítőket. Nem lehet, hogy erre gondoltál?
2015. márc. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg erre gondolsz? Igaz nem f....


[link]

2015. márc. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
etsy?
2015. márc. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
az ebay-es dolgok jók, meg az aliexpress-en is jók vannak. én is onnan rendeltem. abszolút meg vagyok vele elégedve
2015. márc. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mindenkit felpontoztam. Az f-ben nem vagyok korántsem biztos, de nem az, amit küldtetek. Rákerestem, mielőtt kiírtam, végignéztem jópárat, ezt is láttam, de nem az. :(


Ebay lesz valószínűleg. Ruhát nem vennék onnan - az már úgyis megvan -, de fátylat még vállalom, ha 130 ember alapján 100%-os visszajelzése van - találtam ilyet. :)


Köszönöm azért, meg ha van még ötlet, azt is. :)

2015. márc. 9. 23:46
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
van az olcsó kínai 2-ezerért és van valami más Bridal Mirage-ra keress rá
2015. ápr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Ebayről rendeltem 800 forintért egy hosszút, ami meg is érkezett, és gyönyörű és tökéletes. :)
2015. ápr. 16. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!