Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért nem érti meg a menyasszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a menyasszonyom ezt?

Figyelt kérdés

az exemmel van egy közös lakásunk

folyik a vagyonelosztási per és elég csúnya

terveztük az esküvőt idén

de amint látom addig nem lesz pont a per végére

az ex mindent kitalál csak h ne legyen egyszerű a dolog

ezért kéretem h halasszunk egy évet az esküvővel


tudom hogy már majdnem minden le van szervezve

de én szeretném ha tiszta lappal kezdhetnénk az életünket

erre kiborult hisztizik zsarol

pedig tudja h vele tervezem az életem


mivel tudnám megértetni vele h számomra ezt fontosabb most rendbe rakni mint az esküvő amit később is meg tudunk tartani !


2015. márc. 30. 11:19
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
86%

Jó hogy nem érti meg, mikor már szinte minden le van foglalva! Te tényleg képes lennél így MEGALÁZNI azt a nőt, akit állítólag SZERETSZ? Megáll az eszem. Minek akarod egyáltalán elvenni, ha ennyire szégyenbe akarod hozni a lemondással? Mert hiába mondod itt a magadát hogy jobb lenne tiszta lappal, őt igenis megaláznád a lemondással, mindenki őt sajnálná meg azt gondolnák hogy hülyére veszed. ha tiszta lappal akartál volna kezdeni, akkor lerendezed az exeddel és úgy kerestél volna új nőt magad mellé.

Szegény mennyasszonyod! Ha így vérig sérted és megalázod nem csak a te, hanem az ő családja előtt is, akkor ne várd hogy hiszti nélkül nyelje le a dolgot.

2015. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
86%
Jó de ha tudtad hogy ez a szokás, akkor miért kérted meg? Én nő vagyok, és nekem nem azzal lenne a bajom, hogy tiszta lappal akarsz kezdeni, ez érthető. A gond az hogy miért most jut eszedbe mikor már minden le van szervezve? Akkor az eljegyzéssel kellett volna várni, míg vége a pernek. A leszervezést amúgy úgy érted, hogy meg van az időpont, foglalások, a rokonok is tudják stb? Mert akkor ez azért tényleg megalázó lenne neki. Te magad írod, hogy 2-3 havonta van per. Közbe jön majd nyáron az ítélkezési szünet. Mi arra a garancia hogy 1 év múlva vége? Gyakorlatilag semmi.
2015. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Konyorgom emberek, nezzetek mar meg a linkeket!


A menyasszony bevallotta, hogy nem szereti a kerdezot, es meg is csalta a kollegajaval, es ha a kollegaja felvallana, akkor elhagyna a kerdezot a kollegaert.


A linkekre nem reagalt a kerdezo semmit, se arra a kommentemre, amiben ismet felhivtam ra a figyelmet.


Ha valaki ezek utan elhiszi, hogy nem kamu, akkor az egy nagy balfek.

2015. márc. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

nem volt szinte minden lefoglalva

elvi szintem volt megbeszélve sok minden itt nem kell előre vagyonokat letenni az asztalra


mint írtam nem én tettem fel azt a kérdést, és nem hiszem h a menyasszonyom lett volna mivel nem tud magyarul


de az volt a kérdésem lényege h mivel tudnám meggyőzni h nem az a célom h lemondjam hanem az h csak elhalasszam az esküvőt

de mivel érdemi választ nem kaptam így búcsúzom

2015. márc. 30. 16:30
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is érdemi válasz, hogy ilyen körülmények között SEMMIVEL nem tudod megmagyarázni a menyasszonyodnak a halasztást.
2015. márc. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg sokkal jobb egy megalázott,megsértett feleséggel (ha akkor még hozzád akar majd menni) kezdeni a házasságot,mint egy elhúzódó perrel (ami ki tudja meddig tart még majd).
2015. márc. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

"nem hat rá a logika" - ne csodálkozz, (a legtöbb) nő számára az esküvő nem elsősorban logikai, hanem elsősorban érzelmi kérdés...

Az egyetlen érv, amivel előhozakodhatsz, az az, hogy (ahogy írtad) mivel nem ért véget a vagyonelosztás, nincs pénzed annyival hozzájárulni az esküvő költségeivel, amennyivel szeretnél.

De a helyedben nem várnék túl sokat ettől, az az igazság, hogy ezen a ponton már alapvetően vesztes helyzetben vagy.

Ha tényleg az esküvő finanszírozása az egyetlen ok, amiért halasztani szeretnél, és még nem fixek a szolgáltatások, én a helyedben inkább egy kisebb / olcsóbb esküvő megszervezése mellett érvelnék. (Akár két tanús, ha az kell.) Így legalább a párod érezné, hogy nem vele és a házassággal van "bajod", hanem tényleg csak a pénzzel.

2015. márc. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
68%

Te kamugyaros, most talaltad ki, hogy a menyasszony nem tud magyarul, mert mar nem tudtad mivel elkerulni a reagalast!


Ha valoban nem tud magyarul, akkor miert valaszoltad a legelejen azt, hogy majd elolvasod a linkeket?

Miert nem vagtad ra, hogy az nem lehetett a nod, mert nem magyar?


A sok birka meg valaszolgat itt neked.

Latszik, hogy tavaszi szunet van.

2015. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Kései Sirató ***** válasza:
A menyasszonyod azért nem érti ezt meg, mert csalódott benned. Bárki így érezne, ha ilyen gyenge indokkal akarsz visszatáncolni. A helyében otthagynálak. Nem érdemled meg!
2015. márc. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
elhalasztottátok?
2022. jan. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!