Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem akarunk legény- és leánybú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarunk legény- és leánybúcsút és háborog pár haver?

Figyelt kérdés
A vőlegényemmel (ő már az eljegyzés előtt mondta hogy nem szeretne, nem szereti a sztriptízt se, "ha nőket akarok látni akkor nem akarnálak elvenni" és én se vágyok ilyenre, hisz szoktunk lányos és fiús találkozókat tartani)nem akarunk külön ilyen amcsi másolat búcsúbulikat, hanem szeretnénk egy otthoni buli, iszogatást, úgyis egy a baráti körünk és nem fog ez változni a későbbiekben. Lesz rendelt kaja, lesznek a feladatok stb. a csajok csinálnak teszteket stb. a srácok is bevállalták hogy ők is csinálnak feladatokat nekünk. De van 1-2 haverja aki hőbörög, hogy milyen sz*r ez? és stb "jóindulatú" megjegyzések. Miért nehéz ezt megérteni? Ez mitől rossz? Ti hogyan reagálnátok?
2015. ápr. 7. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Felfujod.

Ha nem akartok, akkor nem lesz.

Nem ertem, hogy miert visel meg par ember hoborgese.

2015. ápr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túlmisztifikálják ezek a haverok a legénybúcsút... azaz:

-jaj, ez menő, ez amerikaias

-ők akarnak élvezkedni az egy szál semmiben táncikáló sztriptízeseken, és így kb. legitimálva lenne ez a dolog

2015. ápr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Inkább idegesítő, hogy a többiek tökre örülnek neki, vállaltak is dolgokat, ők meg lefitymálják.

Igen, szerintem is csak ők akarnának látni ilyet, de a vőlegényem nekik is megmondta hogy soha nem tetszett neki az ilyen, nem akar ilyet, sőt külön bulit se, mert a nagy nap is kettőnkről szól majd. Ők pedig...

2015. ápr. 7. 17:31
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

Nekem már az is sok lenne, ha feladatokat kellene csinálni. A szertartás után vacsora és beszélgetés, zenehallgatás, tánc, ahogy szeretitek. Nem kell semmiféle társasjáték, mert nem farsangi mulatság egy esküvő. Ez is csak amcsi szokás.

A fanyalgókkal pedig nem kell törődni.

2015. ápr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk nem minden legyén/leánybúcsú szól sztriptízről, ha ismerik a barátok az illetőt, lehet az egy sima egyszerű iszogatás is, vagy koncertremenés


de persze én megmondanám azoknak a "pár haverok"-nak h mi így, ti meg majd a sajátotokon úgy

2015. ápr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ezeknek a haveroknak megmondanám, hogy akkor nem kell jönni. Ha elmondjátok hogy milyen zene fog szólni az esküvőtökön, azt is leszólják majd? Álljon már meg a menet. Lehet kultúráltan véleményt nyilvánítani, nem kell mindenért elájulniuk, meg nem kell mindennek elnyerni a tetszésüket, de ne hogy már még háborogjanak. Ha nem tetszik és nem tudják elfogadni, akkor el se menjenek. Ha viszont el tudják fogadni, akkor tegyenek meg mindent, hogy a megadott kereteken belül a legjobb legyen a buli!
2015. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%

Nézd, én a haveromnak egy az egyben megmondtam, hogy lesz legénybúcsúja, lesz meztelen néni, ha nem akar, ne jöjjön el, mi attól remekül fogjuk érezni magunkat.

A legénybúcsú nem a vőlegényről szól, hanem az állat haverjairól ;)

2015. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Már nem azért kedves utolsó, de pont hogy a vőlegényről szól! Az (remélhetőleg) utolsó "facér" éjszakájáról, hogy jól érezze magát még egyszer utoljára nőtlenül. Nem a haverokról szól, hanem a vőlegényről. A haverok a "körítés". Ha annyira a haverokról szól, miért nem mentek el alapból meztelen nőciket nézegetni? Miért kell hozzá egy legénybúcsú?
2015. ápr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
böszbe Feri! na pont az ilyen barátoktól mentsen az ég! Ez önző és szánalmas szerintem! Az ilyen nem is barát és nem is lenne ott a helye, rendeljen az ilyen magának nőt!
2015. ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
97%

Az én barátnőm is úgy gondolta, hogy kell lánybúcsú, méghozzá chippandale fiúval természetesen. Hiába ismételgettem neki, hogy nem, nem lesz... akkor fogta fel (és ez már, esküvőbe beleszólós helyzetekre is igaz volt), amikor azt mondtam, hogy ,,a tiéden". Na akkor valahogy végre leesett neki, hogy ez most nem róla szól.

Van egy nagyon jó haverom, szintén úgy godolja, ahogy Feri itt fentebb, én viszont nem értek vele egyet. Aki így gondolja, az menjen, és szervezzen magának sztríptízes, meg akármilyen estét. A férjem is és én is megbeszéltük, hogy ha bárki bármit ránk akar erőltetni, akkor egyszerűen távozunk a helyszínről. Szerencsére végül mindenki tiszteletben tartotta a kérésünket.


Kérdező, a haverok hadd hőbörögjenek, az esküvőtök, és az ahhoz kapcsolódó dolgok nem arról szólnak, hogy mindenkinek minden jó legyen, hanem, hogy nektek olyan legyen, amilyennek szeretnétek. Kár is arra pazarolni az energiát, hogy másokat győzködj az elképzeléseiket illetően. Meg kell mondani kedvesen, de határozottan, hogy nem, és kész. A véleményéhez meg mindenkinek joga van, azzal nem tudsz mit csinálni.

2015. ápr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!