Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy oldották meg azok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldották meg azok, akiknek nem volt menyasszony tánc?

Figyelt kérdés
Mondtátok a meghívó átadásakor? És a gratulációkat akkor mikor fogadtátok? Én se igazán akarok, nem akarok azért táncolni, hogy fizessenek! Csak van aki úgy készül, hogy felét borítékba felét táncba adja. Vagy rá szoktak kérdezni a vendégek?
2015. ápr. 13. 08:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
32%

Nem fogja senki azt gondolni, hogy a táncért fizetni kellene.

Az csak egy boldog tánc, aki nem akar, az nem ad a táncba se.

A tánc a ti örömötökért van :) Nem haltok bele.

2015. ápr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy oldottuk meg, hogy csak a szűk család volt ott senki más, ez 34 főt jelentett és mi mindenkinek mondtuk, hogy nem lesz menyasszonyi tánc. Persze kaptunk hideget meg meleget, mert hogy az milyen esküvő, de mi így szerettük volna. A gratulációt közvetlen az esküvő után fogadtuk a városházán, mivel nem voltunk sokan belefért az időbe, de ha nem fért volna bele, akkor a városháza előtti téren fogadtuk volna.
2015. ápr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
mi kb. 120-an leszünk, szóval én úgy gondoltam, hogy a vacsora előtt vagy később?
2015. ápr. 13. 08:42
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Erre én is kíváncsi lennék, hogy ilyenkor hogy intézik el. Mi egyszerűen fogjuk: csak egy ebéd lesz, slussz-passz :D.


Esetleg azt próbálhatjátok meg, hogy meghívóhoz mellékeltek egy körülbelüli időrendi listát / programlistát.

2015. ápr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

rokonságban volt: várandós menyasszony nem volt tánc, (persze ilyenkor megérti mindenki) közölve volt a rokonsággal hogy nem lesz (ergo ajándékba várják azt amit a táncba adtunk volna)

szerintem meghívásnál úgyis mindenki megkérdezi van-e ajándéklista vagy mit szeretnétek bla bla, ilyenkor lehet mondani ezt vagy azt vagy pénzt jah és nem lesz egyébként menyasszonyi tánc, (vagy ha nem is meghívásnál általában érdeklődnek tőletek vagy az örömszülőktől hogy nehogy 12 kávékészlet legyen na ilyenkor kell elsütni hogy nem lesz tánc)

2015. ápr. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
értem, csak azt se akarom, hogy mivel nem lesz menyatánc így ajándékkal bombázzanak majd minket, mindenünk megvan, 2 éve együtt élünk, nincs szükségünk kávéscsészékre :D
2015. ápr. 13. 09:28
 7/28 anonim ***** válasza:
38%

"nincs szükségünk kávéscsészékre :D"


ezért kell azt mondani hogy: pénzt kérünk

Anno nekünk volt honlapunk itt lehetett ajándéklistát is írni és én ez írtam oda:


"Kedves meghívott és rokon,

Kérjük, ne vegyétek zokon,

Hogy ne legyen öt kávéfőző és pipere,

Ezért arra kérünk szépen Titeket,

Hogy amit ajándékul nekünk szántok,

azt egy borítékban a kezünkbe adjátok!

Köszönjük szépen a segítségeteket,

És szeretettel várunk Titeket!"

továbbiak:

[link]

2015. ápr. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%
Csakhogy ezeken a versikén sokan megsértődnek,mi megmondtuk hogy nem kell semmi ajándék azért nem mert semmire nincs szükség, pénz meg azért nem ,mert nem azért csináljuk az esküvőt, ha nagyon hozni akar valamit vegyen egy sorsjegyet.
2015. ápr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
51%

jó ok!

Én csak azért írtam mert én még csak olyan lagziban voltam ahová vittünk ajándékot (pedig voltam már egy pár lagzin). Felénk ez a szokás, még a tehetősebb "mindenünk megvan" párok sem mondták soha hogy nem kell ajándék semmilyen formában. De ez soha nem is okozott soha felháborodást a meghívottak körében mindenki természetesnek veszi azt hogy ajándékoznak. Bocsánat de én csak így tudtam gondolkodni. Ezért le lehet szólni meg hogy milyen anyagias dolog, de ez van.

2015. ápr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Voltam olyan lagziban, ahol a vőfély a vacsora előtt elkezdett harsogni, hogy mivel menyasszonytánc nem lesz, ezért az ajándékokat most kellene átadni, persze mindezt rímbe szedve. A meghívóhoz viszont kaptunk mi is ilyen plusz cetlit, hogy ne tárgyakat vigyünk. Így aztán mindenki értett a szóból, hogy a borítékba kell beletenni a menyatáncra szánt összeget is, mert az nem lesz.
2015. ápr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!