Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőn, elhunyt szülőkről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőn, elhunyt szülőkről való megemlékezés?

Figyelt kérdés
Aki volt már résztvevője, szemtanúja olyan esküvönek (különös tekintettel az esetleges templomi szertartásra), ahol az ifjú pár valamelyik tagjának szülője (illetve szüleik úgy egyáltalán) már nem érhették meg a gyermekeiknek ezen ünnepét, ott volt-e erről valamilyen formában megemlékezés, illetve hogyan zajlott?

2015. ápr. 13. 16:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%
Nekem apukám már nem él, az esküvőnkön nem volt külön megemlékezés. Gondolkoztam, hogy egy széket üresen hagyunk, és teszünk rá egy virágot, de így is nagyon nehéz volt sírás nélkül kibírni estig, így mi másnap kivittüka virágokat a temetőbe, magán az esküvőn annyi volt a megemlékezés, hogy vetítettünk kiskori fotókat, amiken természetesen apukám is szerepelt.
2015. ápr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kedves mindenki válaszát!
2015. ápr. 15. 23:25
 13/14 Lusty ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy akkor emlékeznék meg róla/róluk. Az a nap az öröm napja. Előtte és utána gyújtanék egy-egy gyertyát, és kimennék a temetőbe virággal, de aznap nem tépném fel a fájó sebeket. Az nemcsak nekem lenne nehéz, hanem a többi hozzátartozónak is, akik jól ismerték az elhunytat.
2015. ápr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én most nyáron voltam esküvőn, ott a menyasszonynak egyik szülője sem él már, vőlegénynek csak anyukája, szóval egyetlenegy szülő volt csak. nem volt megemlékezés, másnap a a virágokat (menyasszonyi csokrot, díszeket) kivitték a temetőbe a szülők sírjához.
2015. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!