Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vintage menyasszonyi ruhákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vintage menyasszonyi ruhákat lehet valahol vásárolni (Budapest), vagy mindenképpen varratni kell?

Figyelt kérdés

Nézegetem a neten, nagyon tetszik a 20-30as évek stílusa, illene hozzám. De ahogy látom a ruhaszalonok kínálatát, nem láttam kifejezetten olyat, amit mondjuk a neten, csak a google-ba beírva találok.


Tudtok valahol szalont/boltot/üzletet, ahol esetleg érdemes lenne körülnéznem? Vagy ne is keresgéljek, határozott elképzelésekkel egyenesen menjek, és varrassam meg?


Előre is köszönöm!


2015. ápr. 14. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Linkelj képet, hogy melyik az a ruha ami tetszik és akkor könnyebben tudunk segíteni! :)
2015. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hú ez engem is érdekelne
2015. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Cydonia Vintage üzletben szokott lenni, most megnéztem neked, rögtön belebotlottam ebbe: [link]
2015. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]


ilyen jellegűekre gondolok. a képminőség sajnos nem rajtam múlik, de valahol látni lehet benne mégis a lényeget. a "vintage esküvői ruhák" címszavak alatt még a külföldi ruhaszalonokban sem ehhez hasonló ruhák vannak. ezért gondoltam megkérdezni, hátha :)

2015. ápr. 14. 14:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz a ruhára?
2015. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek hasonlóak! :)Remélem tetszik!


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. ápr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5: nincs limit, bár azért 3-400 ezernél többet nem szeretnék. A varratás fogalmam sincs, mennyiben lenne.
2015. ápr. 14. 20:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérj árajánlatot varrónő(k)től, lehet ám, hogy olcsóbb(ak)! ;) pl. Kucsák Piroskától (Budapest), e-mailben lehet neki írni és nagyon korrekt árajánlattal válaszol! Ezen kívül pedig nagyon ügyes! (Facebook-on Esküvő Műhely)
2015. ápr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3-400 ezret szánsz rá akkor olyat szalonba is simán kapsz. Amiket linkeltem abból szerintem bármelyik meg van annyiból, de varrni is ha nagyon díszeset szeretnél akkor is meg van 200-ból.
2015. ápr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!