Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Férjhez megyek nemsokára. Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjhez megyek nemsokára. Már készítem a listát, hogy kiket tiltok ki az esküvőről, később meg a gyerekem mellől. Nektek is van listátok?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 17. 16:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Gratulálok. De szerintem provokálsz minket.
2015. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Anyóst, apóst ne hagyd ki és rögtön megspékeled gyűlölködéssel következő 40 évet.
2015. ápr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is hamarosan esküvőnk lesz, de akit nem szeretnék/szeretnénk a lagzin látni, őket nemes egyszerűséggel nem hívjuk meg. Lista azokról az emberekről akiket nem akarok majd a gyerekem mellett látni?! Nem értem a kérdést... Az én barátaim azért is a barátaim mert normálisak, hasonló értékrendet képviselünk, és akár még a gyerekem is rájuk bíznám majd. Ők és a család az akik valószínüleg találkozni fognak vele. Értelem szerűen akit/akiket nem kedvelek vagy nem vagyunk olyan viszonyban amúgy sem jönnének/fognak jönni hozzánk sem most, sem akkor ha gyerekem lesz, szóval megint csak kit kéne eltiltani? Vagy előre írod a listát, hogy "ha a Katiéknak egykorú lesz a gyereke a miénkkel,akkor más óvodába is iratom, nehogy összefussanak!" Stb? Hm..
2015. ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A nap kérdése...

Ha komoly, ha nem. :)

2015. ápr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nekem azokról van listám, akiket szeretnék meghívni.


Nincsen senki a környezetemben, ismeretségi körömben, akivel rossz viszonyban lennék, így nincsen "tiltólista".


Nekem is az a megérzésem, hogy valószínűleg provokáció ez a kérdés.

2015. ápr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Téged kellene kitiltatni... első körben innen.
2015. ápr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Fura kérdés. Nekem nem lenne tiltólistám, eszebe se jutott ilyesmi. Akit nem akarok látni ott azt nem hívom meg. Olyan van, hogy kinek az esküvőjére nem mennék el. Pl.: olyanokéra akiknek az ismerettsége nem egyezik az enyémmel, ergo az esküvőn csak ülnék, mint egy rakás retyetye.

Én nem vagyok mindenkivel jóban, de nem is kell minekivel abban lenni. Akik fontosak nekem és viszont azoknak van ott a helyük, ha ők is így gondolják, kész. Tilólista? Baromság.

2015. ápr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy ember volt, akit korábban már kishíján feljelentettem zaklatásért és garázdaságért. Ő fenyegetőzött, hogy betoppan, úgyhogy férfi családtagok készenlétben álltak, hogy kivezetik, ha megjelenne.


Ha ez nem kamu és tényleg listát kell írnod az ellenségeidről, akkor biztos kedves, szeretetreméltó ember lehetsz...

2015. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez vagy kamu, vagy tényleg vannak emberek akik felesleges dolgokra pazarolják az energiájukat.
2015. ápr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Rajta vagyok a listán?



Ha igen akkor le lehetne húzni? :-)

2015. ápr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!