Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kb. mennyibe kerül egy meghívó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. mennyibe kerül egy meghívó nyomtatása?

Figyelt kérdés

Esküvői meghívót nyomtatott valaki? Milyen tételek adódtak össze? Milyen papírt, borítékot, stb. használtatok? Mennyire jött ki 1 db?


Köszönöm a hasznos hozzászólásokat!



2015. ápr. 21. 09:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyet szeretnél, mert ugye azok az alapanyagok adódnak össze.


Pl. egy háromba hajtott, LA4-es meghívó metálfényű papírból:

- boríték kb. 65 forint

- papír kb. 70 forint

- nyomtatás oldalanként kb. 100 forint gyorsnyomdában

- hajtás 2x10 forint

Összesen kb. 350 forint papírbolti árakkal számolva, ez egy elég egyszerű kivitel. A szalagok métere 20-30 forinttól kezdődik, ha azt is szeretnél rá.

2015. ápr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem semmi értelme otthon szórakozni vele, egyáltalán nem gazdaságos. Vagy ha annyira egyszerű, akkor gagyi lesz. Én innen rendeltem, tök jó árak vannak: [link]
2015. ápr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mi azért döntöttünk a meghívó készítés nyomtatás mellett,mert az összes helyen 2-3ezer ft-okat elkértek egy mintapéldányért, ha megfelel akkor erre rájönnek a meghívók árai és a kiszállítás, nekünk 20meghívóra volt szükségünk a legolcsóbb helyen is 15ezer ft lett volt, így hogy elvittük a nyomába a tervet egyet megcsináltak fillérekért, ez tetszett is így megcsinálták a többit is és az egész nem volt 5ezer ft. Szóval én nem otthon hanem ilyen helyen csináltatnám, vagyis a nyomtatás részt,mert a többit én is otthon szerkesztettem.
2015. ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én sem szórakoznék vele.


[link]


Mi innen rendeltük. Nekünk is kevés kellett (30 db) és itt nincs mennyiségi megkötés, nincs külön díj akkor sem, ha más szövegezéssel szeretnél kérni x darabot.

Nagyon szépek lettek.

2015. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nekünk is 4600 ft volt, postaköltséggel, mindennel együtt a 20 db.
2015. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

A tervet nem én készítem, nem itthon szeretném nyomtatni.

Még nincs kész a terv, de így nem tudok ajánlatot kérni, és zavar hogy nem tudom mire készüljek.Ezért érdeklődök, hogy nektek milyen tapasztalataitok voltak.


Esetleg, hogy milyen papírt érdemes használni ami nem egy vagyon.

2015. ápr. 21. 10:48
 7/17 A kérdező kommentje:
Nekem kb. 50 meghívóra van szükségem, 10 ezreket nem akartam rákölteni...De úgy látom nem fogom megúszni.
2015. ápr. 21. 10:49
 8/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Egy drágább papírral számoltam, ha matt, egyszerű színes papírt (pl. krém vagy tört fehér) választasz, az jóval olcsóbb, és a boríték is kb. fele annyiba kerül. A nyomtatás is lehet olcsóbb, de azért ne ezen spóroljatok, mert a jó minőségű nyomat fontos.
2015. ápr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
én postával együtt 75 darabra fizettem 25 ezret, ezt boríték nélkül, fehér, matt papírra, előre megtervezett minta alapján, amit nem kellett utómunkázniuk
2015. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű meghívót szeretnél? Klasszikusat, egyszerűt, vicceset? Csak mert vannak egyedi meghívók olcsóbban is, legfeljebb nem bonyolultak.
2015. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!