Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen dolog par nappal az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog par nappal az eskuvo elott visszamondani a meghivast?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 27. 22:25
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Bocsanat, hogy szukszavuan fogalmaztam, csak meg mindig itt pislogok. Este 10kor megszolal a telefonom, az egyik vendeg unott hangnemben kozli velem, hogy bocs de megse jon. Kerdezem miert. Erre emelt hangon kozolte, hogy ne faggassam es lecsapta. Probaltam visszahivni, majd irt egy sms-t, hgy hagyjam beken, lesz.rja o nem jon.
2015. ápr. 27. 22:47
 12/30 anonim ***** válasza:
86%
Akkor nem megy el és kész. Ha csak egy vendég-úgy értem szerepet nem tölt be az esküvőn, lakodalmon, illetve lehet pótolni, akkor felejtős. Majd ha akarja, elmondja. Te most ezzel ne foglalkozz. Foglalkozz az esküvővel. Ha ilyen bunkó az illető, még jobb is, hogy nem az esküvőn csinált balhét.
2015. ápr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
78%

Hát ezt tuti megjegyezném magamnak... :) Egyébként lépj tovább, most ne foglalkozz ezzel.


Fontos vendég volt egyébként? Nagyon rosszul érintett a dolog?

2015. ápr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Nem tudok mast keriteni helyette, a vegleges letszam meg le van adva, igy az o kajajat is ki kell fizetni, ami nem ket Ft. Igyekszem nem ragodni ezen persze :)
2015. ápr. 27. 22:55
 15/30 A kérdező kommentje:
Jobarat. Nagyon sokat segitett, sok kozos emlekunk van. Pl a tortank azert lehet olyan, amilyen, mert o ajanlott be minket egy cukrasz ismerosenk es hatalmas kedvezmenyt kaptunk.
2015. ápr. 27. 22:57
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnálom. Valószínű komoly oka volt rá, hogy lemondta. Gondolom családi ügy..


Esetleg holnap próbáld meg felhívni, hogy mi történt, mi a baj vele?


Miután nem egy régi ismerős, hanem jó barát, biztosan oka volt a viselkedésének.

2015. ápr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Ettől persze nem kellett volna így rád csapni a telefont, de míg egy havernál azt gondolnám, hogy simán bunkó, addig egy jó barátnál, aki sokat segített, nem ezt feltételezném.


Tehát próbálj most ezen nem agyalni, majd beszélj vele ha lehggadt.

2015. ápr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Persze, igazad van, hatha kiderul mi a baj, csak erted, mar aludtam, felriadok, ez a hir fogad. Olyan hirtelen keltem fel, hogy luktet a fejem.(nem idegessegtol, hanem a felriadastol) nem akar elmulni, mintha reszeg lennek, vagy nem is tudom. :D
2015. ápr. 27. 23:09
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Merges lennek a stilusert, de az elozmenyek tukroben azt gondolnam vmi tortent, amitol igy kiborult. Nem zaklatnam, nem hivnam vissza. Majd keress, ha akar.
2015. ápr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Ne faggatózz, ha tényleg segített, nyilván ott akar lenni, de nem tud - ezért is van kiakadva. Ám nyilván nyomós oka van, ,amiért nem mehet.

Majd, ha szeretne, beszél róla.

2015. ápr. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!